Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne zamknięte do 400zł.


spid1005

Pytanie

Witam, poszukuję słuchawek nausznych zamkniętych. Przeszukałem różne fora/recenzję ale nie wiem które będą spełniały moje wymagania pod muzykę której chcę słuchać(kompletnie nie znam się na zarysach brzmienia(ciepło,zimno) itd.

 

Budżet: ~350 do 400zł.

Czego potrzebujesz: Słuchawki nauszne(najlepiej zamknięte ewentualnie półotwarte).

Przeznaczenie/Oczekiwania: Przede wszystkim muzyka, ważne aby był Bass bardzo dobry(aby było łupnięcie że tak powiem).

Będę słuchał muzyki typu: (dam pare przykładów może łatwiej będzie wywnioskować czego potrzebuję abym był zadowolony smile.png ).

Żródło: Głównie komputer(mam zintegrowaną kartę dźwiękową) oraz telefon(Huawei Mate 8).

 

Najbardziej jestem przychylony do firmy AKG(ogólnie dobre opinie etc...)

Edytowane przez spid1005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Słuchałem beatsów w Saturnie i to taki chłam że słuchawki za 50 zł grają lepiej :D .

Beatsy grają podobnie do K518 DJ, z tym że z jeszcze słabszym basem i bardziej przytłumioną resztą. Szkoda marnować tyle pieniędzy. (odsłuch z Beats by dr Dre, nie Studio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak przyjdą od razu dam znać jak grają. Co do tego że "początkujący" forumowicze dawali mi rady... Ogólnie ja na to nie patrzę, być może nie dokonałem najlepszego wyboru, ale nie potrzebuję tego aby były to najlepsze najdoskonalsze słuchawki w tej cenie. A coś z czego będę zadowolony i nie wywalę kasy na coś kompletnie nie wartego ceny(a ufam że "początkujący" nie radzili źle), a nie chciałem szukać słuchawek nie wiadomo ile, a później aby było rozczarowanie że oczekiwałem czegoś więcej.

 

Z opinii/recenzji te Sony MDR-XP950AP wydają się w porządku, jak przyjdą dam znać(niestety jedyne do czego mam je porównać to do dousznych SONY MDR-EX15LPB no i do Razer Kraken Pro z których u kumpla korzystałem).

Edytowane przez spid1005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie mi przyszły słuchawki(Sony MDR-XP950AP). Pierwsze wrażenia bardzo dobre, dobrze zapakowane. Słuchawki sprawiają wrażenie solidnych(no nie będę nich rzucał o ścianę aby sprawdzić czy tak jest). Co najważniejsze jak grają(nie jestem pewien, ale coś słyszałem o "wygrzewaniu" słuchawek, więc chyba powinienem napisać jak grają dopiero po ich wygrzaniu). Ale jak na razie, jest bardzo dobrze. Co do dźwięku/bassu, nie wiedziałem jak z nim będzie bo nie chciałem mieć subwoofera na uszach, ale chciałem jebnięcie Bassem. I te słuchawki właśnie takie są, Bass jest porządny ale nie "zagłusza" i nie dominuje przesadnie nad innymi dźwiękami. Jest to bardzo dobrze zróżnicowane, i troszkę Bassu może zabraknąć komuś kto chcę tylko nakur... słuchać Bassu, ale jak ktoś nie szuka subwoofera na uszy, a mocnego Bassu który "podkreśla" muzykę a nie ją zakrywa Bassem to uważam że są bardzo dobrym wyborem.

Porównując je do Razer Kraken Pro tam Bass też jest mocny, ale tutaj Bass jest zdecydowanie bardziej "naturalny" i "żywy". Co jeszcze dodam że aby z Razer Kraken Pro wyciągnąć coś musiałem korzystać z Viper4Android co zdecydwanie poprawia wszystkie dźwięki w telefonie(i Boostuje Bass). Niedawno dostałem Update do Androida 7.0 i nie mam Roota w telefonie aby sprawdzić ile z siebie wyciągną te SONY przy Viper4Android. Ale sam dźwięk bez tego już jest bardzo dobry.

 

Na ten moment jestem zadowolony, a po wygrzaniu ma być podobno jeszcze lepiej ;).

Edytowane przez spid1005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności