Skocz do zawartości
  • 0

Muzykalne IEMy do tysiaka.


ICTC

Pytanie

Polecicie coś? Mam na oku Flare Audio R2Pro ale może w tej cenie można znaleźć coś lepszego? Dobre uderzenie basu, wysoka rozdzielczość i nie licha scena poszukiwane. Bez sybilantów. :) Będą używane wyłącznie z telefonem (iPhone SE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

 

Dobre uderzenie basu, wysoka rozdzielczość i nie licha scena poszukiwane. Bez sybilantów.

TF10, ale nie na stock kablu, a na jakimś cieplejszym przewodzie... miedź FAW np.

 

Cardas A8 nie znam, ale pewnie mogą okazać się bardziej trafione... samej marki nie trawię i unikam, więc się nie przekonam :F

Przewody nie grają. Pozdrawiam cieplutko.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobre uderzenie basu, wysoka rozdzielczość i nie licha scena poszukiwane. Bez sybilantów.

TF10, ale nie na stock kablu, a na jakimś cieplejszym przewodzie... miedź FAW np.

 

Cardas A8 nie znam, ale pewnie mogą okazać się bardziej trafione... samej marki nie trawię i unikam, więc się nie przekonam :F

Przewody nie grają. Pozdrawiam cieplutko.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

63769000.jpg

Kto słyszy temu grają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ja tym razem na temat: nie znalazłem w tym budżecie IEM'ów grających lepiej niż Triple.Fi. Które są mi nieco zbyt ciemne miejscami, ale ogólnie jestem zadowolony.

Następne ewidentnie lepsze słuchawki jakich słuchałem to M70X, które wymagają wzmaka, Meze nauszne i któreś momentumy. Chyba te najdroższe. Czyli trzy razy drożej.

 

@Crysis94: it's not an opinion. It's a fact. You don't discuss with facts. You acknowledge them.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cardiasy od wczoraj u mnie. Najpierw nałożyłem tipsy od Sony jakieś hybrydy i pierwsze wrażenie ale dużo basu ale nie takiego dobrego tylko takiego nachalnego i nie za bardzo kontrolowanego. Zmiana na Comply Comfort i od razu lepiej. Chyba się zaprzyjaźnimy. :) Dobra propozycja Awayeah. Dzięki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To dla mnie lepsze to byly dopiero se846 czy lime ears aether :)

Lepsze do tysiaka? Dla mnie no way...

A jednak stawiam Cardasy A8 nad A3. Dopiero Z5 dały im radę i to też pewnie tylko dlatego, że jestem fanboi'em Sony. ;)

 

Co do różnicy między R2S a R2Pro to jest ona jednak spora - kwestia preferencji które komu bardziej podejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Osobom szukającym muzykalnych słuchawek dokanałowych - jak najbardziej!

 

Nie, to raczej R2Pro są lepsze. Bardziej muzykalne, grają z większym rozmachem. R2S bardziej analityczne. Jedne i drugie IMO super. Ale wolę Cardasy A8 i Sony XBA-Z5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zachęcam Cię do wypróbowania Pro na własnych uszach. Cudze opinie mogą coś podpowiedzieć ale nic nie zastąpi sprawdzenia samemu czy dany produkt nam odpowiada.

 

Dla mnie R2Pro to numer trzy a nie chcę mieć trzech par IEMów. Jeszcze się waham czy by je sobie nie zostawić bo rozdzielczość i szybkość wybrzmiewania mają fantastyczną. Vivaldi na żadnych innych nie brzmi tak dobrze. Slayer też. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności