Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że dziś będzie do mnie wysłany. Ja robiłem wpłatę 14-02 po 8 rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

30 minut temu dostałem maila, że kurier zawita dzisiaj do mnie z paczuszką :)

 

Tak,dla przykładu dla innych czekających, możesz powiedzieć kiedy zrobiłeś wpłatę?
Od razu po wpisie że wplacamy kasę, w tym samym dniu, byłem na pewno jednym z pierwszych, ale jak wiadomo mogłem okazać się ostatni ze względu na księgowanie banku, Ci co mają ten sam bank mogli wpłacić pieniądze rano następnego dnia i byli szybsi ode mnie, to zrozumiałe. Jednak wydaje mi się że mogłem plasować się spokojnie w pierwszej 20, a nawet 10.

Wydaje się że to raczej nie ma znaczenia kto pierwszy wplacił bo w mp3s pierw wysłało do filli swoich player. Teraz czas na nas.

Edytowane przez Dawid-SS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Maciux

 

Czy mógłby kolega (albo ktoś inny) porównać X5III do dx90, tylko pod względem SQ ?

Bo strasznie nierówne recenzje zbiera to x5. Jedni mówią że to klasa średniej komórki, inni że wciąga dx200 nosem, jeszcze inni że ma większą scenę i lepsze wysokie niż dx90.

I weź tu komuś zawierz xD.

Nikt nie pisze, że FiiO wciąga nosem DX200.

 

X5 III może nie wciąga nosem DX200, ale FiiO X5 III jest znacznie ciekawszy barwowo (a przy tym znacznie tańszy!). Zaznaczam, że to tylko "moim zdaniem" i na moich słuchawkach. DX200 brzmi przy X5 III jakoś tak bez jaj w zakresie dolna średnica/bas i szybciej z DX200 chce się przejść na inny DAP, żeby szukać dalej, bo coś w dźwięku DX200 nie pasuje :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niefortunny był sam zwrot o wciągania nosem, bo brzmi okropnie lekcewarząco. Dlatego zwróciłem uwagę na indywidualne dopasowanie toru do preferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 16.02 po południu dostałem info że wplata weszła na konto. Wczoraj obdzwoniłem Łódź i Wa-wę i zaraz na prywatnego maila dostałem potwierdzenie, że sprzęt odłożony czeka w sklepie. Więc naprawdę najprościej jest zadzwonić i wypytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ICTC jeszcze możesz zająć się czym innym, za 2- 3 tygodnie może będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie stworzono takiego DAPa który by wszystkim pasował. :) Kilka sztuk na pewno zmieni właściciela przez najbliższe dwa tygodnie. Chcę zaspokoić tylko ciekawość, wolę słuchać z telefonu niż nosić dodatkowe urządzenie - wyleczyłem się z tego, troszkę mi to zajęło.

 

Superata: w zależności od podaży. Kto był napalony, ten kupił w preorderze. Wielu chętnych wbrew pozorom nie będzie.

Edytowane przez ICTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiecie jak to jest, ciężko sprostać naszym oczekiwaniom, co by to nie było. ;)

 

Masowej sprzedaży raczej nie będzie, bo ci co kupili w preorderze dostaną dobry multimedialny sprzęt w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłaby to moja osobista porażka jakby nagle ludzie zaczęli go tłumnie sprzedawać. Przestałbym się wypowiadać o naszym hobby i przeszedł na emeryturę.

Żartujesz, prawda? Przecież ludzie się zapisywali na listę przed Twoimi wrażeniami z odsłuchu. A że trochę popłynąłeś w zachwytach, każdy czasem tak ma.

Wulkan będzie miał więcej na sumieniu :)

Edytowane przez all999
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności