Skocz do zawartości

Fiio X5 III


all999

Rekomendowane odpowiedzi

I co dalej? Szczęśliwcy z pierwszej czterdziestki dostaną maila czy jakaś kolejna lista? Bo ja bym w Warszawie podjechał do sklepu choćby jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Na karcie mam płyty ape cue i nawet nie zauważyłem problemu.

Czyli normalnie mogę ładować :)

 

A jak wygląda sprawa okładek? Mam okładki albumów na PC w folderze każdym o nazwie folder, ale jak wiadomo nie jest to bezpośrednio sprzęgnięte z plikami. Niektóre pliki są zgrane w taki sposób że przy powiększeniu ikon na miniatury wyświetla się nam obrazek z okładki na plikach FLAC, a niektóre pliki tego nie mają, więc nie wiem jak Fiio będzie to widziało.

attachicon.gifPrzechwytywanie 2.JPGattachicon.gifPrzechwytywanie.JPG

 

Skończyłem test karty:

attachicon.gifPrzechwytywanie 3.JPG

I do takiej muzyki kupiles nowe Fiio X5? o.O :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy z nas dostanie informację kiedy może się spodziewać dostawy?

Ja byłem proaktywny i sam dzwoniłem do MP3Store. Jutro lub w piątek będą w Katowicach w sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Odbiory na sklepach powinny dostać info od konkretnych sklepów o odbiorze jak sprzęt dotrze do sklepu. Wawa odbiór - raczej dzwonić i pytać. Wysyłki powinny dostać info o wysyłce z automatu.


Nie mogę odpowiadać za inne sklepy. Jako klienci wymuście na innych aby info się pojawiało. Ja jak tylko dostałem potwierdzenie o wysyłce napisałem w temacie o tym fakcie. Teraz właśnie pisze @ bezposrednio do zainteresowanych u mnie. Z mojej strony tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli potwierdzają, że musi trochę pograć, żeby brzmienie się rozwinęło. Być może dlatego, niektórzy niemieli przekonania po paru minutach odsłuchu. Wystawili całkiem przyzwoitą ocenę za "tonality"

Edytowane przez dj1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam. Można powiedzieć - wymiata w porównaniu do mojego x3II. Odebrałem dziś jako pierwszy w Polsce wg sprzedawcy na Działdowskiej w Warszawie

Edytowane przez zulusczaka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli potwierdzają, że musi trochę pograć, żeby brzmienie się rozwinęło. Być może dlatego, niektórzy niemieli przekonania po paru minutach odsłuchu. Wystawili całkiem przyzwoitą ocenę za "tonality"

 

 

bardzo pozytywna recenzja, w tej cenie świetnie wypadł

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciux

 

Czy mógłby kolega (albo ktoś inny) porównać X5III do dx90, tylko pod względem SQ ?

Bo strasznie nierówne recenzje zbiera to x5. Jedni mówią że to klasa średniej komórki, inni że wciąga dx200 nosem, jeszcze inni że ma większą scenę i lepsze wysokie niż dx90.

I weź tu komuś zawierz xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciux

 

Czy mógłby kolega (albo ktoś inny) porównać X5III do dx90, tylko pod względem SQ ?

Bo strasznie nierówne recenzje zbiera to x5. Jedni mówią że to klasa średniej komórki, inni że wciąga dx200 nosem, jeszcze inni że ma większą scenę i lepsze wysokie niż dx90.

I weź tu komuś zawierz xD.

 

Nikt nie pisze, że FiiO wciąga nosem DX200. Superata pisze, że bardziej odpowiada mu to brzmienie i do jego ulubionych słuchawek zdaje się być najbardziej odpowiednie. W kraju mamy na razie dwie- trzy wygrzane i ustabilizowane sztuki "testowe" przy aktualnym sofie i stąd tak mało opinii. Dopiero za jakiś tydzień osłuchamy się (może dziś odbiorę swój egzemplarz) ze sprzętem na tyle, żeby samemu wiedzieć, czy zakup był sensowny, czy raczej czas nakarmić komis. Jeśli nie możesz czekać, to przeleć się do sklepu ze swoją muzą i sam wyrób sobie swoją osobistą opinię. Wyjdziesz na tym bezpieczniej, niż gdy zawierzysz swój muzyczny komfort innym. Powodzenia :) Edytowane przez Lucky-Luke
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności