Skocz do zawartości

Tani smartfon, który zagra o klasę lepiej od Sansy Clip+


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, bardzo chętnie przeczytam wszystkie porównania dobrze grających smartfonów z odtwarzaczami MP3.

 

Szukam smartfona, który będzie też służył za odtwarzacz muzyki. Cena to ok. 700 zł. Raczej na Androidzie, musi mieć slot na kartę SD, ewentualnie zamiast tego minimum 64 GB pamięci.

Skłaniam się do Ulefone Vienna, ale nigdzie nie mogę znaleźć porównania z Sansą, albo innymi odtwarzaczami MP3. Zastanawiam się czy odczuję skok jakościowy, czy lepiej odpuścić kryterium dźwięku przy wyborze smartfona i kupić później lepszy odtwarzacz.

Inna opcja oprócz Vienna to HTC One M8, ale tu jest problem z kupnem nowego, który nie jest refubem.

 

Tak wiem, że istnieje temat "Telefon z bardzo dobrą jakością dźwięku", ale to jeden wielki offtop i ciężko się tam czegoś dowiedzieć, więc mam nadzieję, że ten wątek nie zostanie zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Vienne ,akurat poszła do serwisu bo padł jej głośniczek do rozmów,ale fakt że ostatnie 3 miesiące pracowała w bardzo trudnych warunkach ,reszta ok,za tę cenę to naprawdę jestem super zadowolony ,szybko bez zwiech i tego typu przyjemności ,czytałem gdzieś że chinczyki czasami maja jakieś problemy z gps ,ale ja na tele nie używam to nie wiem.Co do grania to nie wiem jak gra Sansa ale Ulefone wystarcza mi na wyjazdy w zupełności ,jest wystarczająco mocny i gra naprawdę fajnie ,ja bym to nazwał przejrzyście ,jasno?i z wykopem ,tylko zawsze wyłączam ulepszacz bo z nim to jakiś karton się robi.Kiedyś miałem xduoo x2 chyba v7 i powiem tak że jednak wolałbym vienne ,dla mnie subiektywnie gra lepiej no i masz tel i grajka na andku w jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Vienne ,akurat poszła do serwisu bo padł jej głośniczek do rozmów,ale fakt że ostatnie 3 miesiące pracowała w bardzo trudnych warunkach ,reszta ok,za tę cenę to naprawdę jestem super zadowolony ,szybko bez zwiech i tego typu przyjemności ,czytałem gdzieś że chinczyki czasami maja jakieś problemy z gps ,ale ja na tele nie używam to nie wiem.Co do grania to nie wiem jak gra Sansa ale Ulefone wystarcza mi na wyjazdy w zupełności ,jest wystarczająco mocny i gra naprawdę fajnie ,ja bym to nazwał przejrzyście ,jasno?i z wykopem ,tylko zawsze wyłączam ulepszacz bo z nim to jakiś karton się robi.Kiedyś miałem xduoo x2 chyba v7 i powiem tak że jednak wolałbym vienne ,dla mnie subiektywnie gra lepiej no i masz tel i grajka na andku w jednym.

Dzięki za odpowiedź. Kupowałeś w Polsce? Jeśli nie to jak wyglądała gwarancja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności