Skocz do zawartości
  • 0

jakie superluxy (~250zl) ? 669, 688b, 685?


henrix343

Pytanie

akurat przechodzilem kolo sklepu gdzie mieli model 685 superluxow do odsluchu i bardzo mi sie spodobaly. Dopiero jak zalozylem kilka sluchawek na glowe to zrozumialem skad to poszukiwanie perfekcji u audiofilow (dotychczas uzywalem sluchawek za gora 25zl) i uslyszalem, jak mocno te konstrukcje sie od siebie roznia i ze rzeczywiscie warto doplacic do pewnych modeli. Stad pytanie gdzie w poznaniu mozna odluchac sobie jeszcze polecane 669 i 688b aby wybrac z tej trojki najbardziej mi odpowiadajace?

 

Praktycznie wybieranie sluchawek bez odsluchu dla mnie od dzisiaj nie istnieje (az dziw, ze nie robilem tego wczesniej...) i w sumie chetnie zobacze tfuu uslysze roznice pomiedzy profesjonalnymi modelami aby zobaczyc na jakim poziomie znajdzie sie u mnie pulap gdzie warto doplacic do lepszego dzwieku, a przy jakiej kwocie juz stwierdze, ze nie ma sensu bo upgrade niewiele daje.

 

znacie jakies fajne miejsca gdzie mozna przetestowac chociaz czesc popularnych modeli? Od razu dodam, ze markety raczej nie posiadaja denon, superluxow, akg, tylko najwyzej jakies creativy, ktore najzupelniej przestaly mnie interesowac.

Edytowane przez henrix343
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Od 4-6 listopada w Warszawie będą trwały targi http://www.audioshow.pl/ - w ramach ich trwania zorganizowana zostanie wystawa słuchawek z możliwością odsłuchów, nie wiem czy będą tam interesujące Ciebie superluxy;) ja się tam, mimo że jestem z trójmiasta, wybieram na 100% :)

"Razem z ludźmi z największego forum słuchawek w naszym kraju - forum.mp3store.pl – organizujemy największą w Polsce wystawę słuchawek. To nasz swoisty event w evencie. W kilku salach stadionu PGE Narodowy zgromadziliśmy ponad 25 wystawców, którzy pokażą słuchawki blisko 50 różnych producentów. Pokażemy słuchawki od 300zł do 250 tys zł, w tym 10 najdroższych modeli słuchawek świata. Oczywiście zgodnie z tradycją Audio Video Show – każdej pary słuchawek będzie można posłuchać !"

 

 

Edytowane przez gurken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tym okresie nie bedzie mnie w kraju i szczerze to wolalbym gdzies podjechac w poznaniu zakupic/przetestowac te heady bo chodzi na razie tylko o nie.

 

Aby w pelni przebrnac przez taka impreze trzeba by sie wpierw troche podszkolic, wiedziec co i jak znac specyfike budowy sprzetu aby wiedziec co sie chce przetestowac i na co zwrocic uwage. Inaczej zakladal bym na glowe wszystko jak leci i dziwil sie czemu to gra lepiej od tego a wyglada tak samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w proline 669 sa niedostepne a 685 trzeba by sprowadzac, musicstore wcale nie ma 669 pomimo, ze takie info jest na ich stronie - sa tylko 685 szare i oni tam nie pozwalaja wyciagnac sluchawek z pudelka i odsluchac. A szkoda, bo maja tam kilka modeli ktore warto byloby porownac.

 

chcialbym jeszcze odsluchac denona, jeden model senka i akg ale jak pisalem trudno znalezc miejsce gdzie byloby to mozliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzisiaj doszly, jakos tak bez polotu na razie, zobaczymy co da "wygrzanie" czy to w ogole cos poprawia czy to taki mit. Na razie testowalem z SB titanium i roznica JEST pomiedzy sluchawkami za 30zl a tymi superluxami za 150zl ale moim zdaniem NIE WARTA doplaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności