Skocz do zawartości
  • 0

Wygodne sluchawki do pracy w halasie/glosnym pomieszczeniu.


mamut103

Pytanie

(Polskie znaki usuniete specjalnie poniewaz cos sie krzaczy forum- przynamniej u mnie na komputerze zamiast PL znakow wyskakuja pytajniki i krzaczki)

Czesc wszystkim!

Musicie mi pomoc. Szukam sluchawek do pracy w halasie- pracuje przy samochodach i dziennie spedzam minimum 5-6 godzin przy maszynie polerskiej ktora buczy i buczy i daje po uszach. Szukam sluchawek ktore:

1. Odetna mnie jak najlepiej od halasu i dzwiekow z zewnatrz,

2. Beda wygodne i nie beda meczyc podczas noszenia ich po 8 godzin dziennie (oczywiscie z jakimis przerwami),

3. Beda stabilnie lezec na glowie i nie spadac podczas ruchu.

4. Bede mogĹ szybko je zdjac kiedy przyjdzie mi z kims w danej chwili porozmawiac.

5. Mile widziany bluetooth- ale to nie jest konieczna opcja moglbym bez tego zyc.

 

Po przewertowaniu forum natrafilem na podobny temat i tam wybor padl na Etymotic HF5- bylbym na nie zdecydowany, gdyby nie to, ze nie idzie ich wygodnie zakladac i zdejmowac. Nie wiem tez jak zniose ich obecnosc w uszach- dawno temu testowalem jakies zwykle doki i bolaly mnie od nich uszy.

 

Na co dzien uzywam Sennheiserów HD595, ktore pod wzgledem wygody sa perfekcyjne dla mnie- zdarzaly sie dni kiedy mialem je na glowie przy komputerze po 14 godzin i nie czulem zmeczenia- zarowno ich brzmieniem jak i wygoda- niestety do pracy sie nie nadadza bo sa otwarte.

 

Mozecie mi cos zaproponowac o wygodzie zblizonej do HD555/595 i izolacji Etymotica?

 

Budzet w miare rozsadku. Nie mam problemu, aby wydac na sluchawki 1000zl jezeli sa tego warte, ale jezeli znajdziemy cos za 300-400zl lub mniej to nawet lepiej. Zrodlo po kablu to Ipod Nano 2G z rockboxem oraz Nokia Lumia 930.

 

Pomocy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Dnia 7.10.2016 o 13:09, mtykaczz napisał:

To w tej cenie dostaniesz słuchawki o znacznie lepszym dźwięku np audiotechnica anc 70

odświeżam temat, bo sam szukam słuchawek z ANC do iPhone 7 oraz PC (jakaś zwykła karta z płyty głównej, ewentualnie moge podpiac xonar U3). 

no i czytam sobie po necie i wychodzi na to, ze wiele osób uważa Audio-Technica ANC 70 za gorsze od Bose QC (15/25/35). Coś nowego sie pojawilo do tego czasu? Czy nadal to samo? Myślałem o tym żeby na poczatek zakupic uzywane Q15, dzwiek na jakim mi zalezy to cos pokroju Jays V-Jays, nie jestem wymagajacy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -1

Widzę ze rynek słuchawek które w 100% odcinają od otoczenia jest niesamowicie lichy! :(

Nie ma takich.

Pozostaje kabina dźwiękoszczelna. Tylko wtedy trudno używać maszyny polerskiej ;)

 

Weź Snaby. Przetestuj. Przy zamówieniu przez net masz czas na zwrot bez podania przyczyny (jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań).

Będziesz miał przynajmniej punkt odniesienia do innych, których można posłuchać w sklepie.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności