Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne zamknięte do 400zł


Mankitifika

Pytanie

Dobry wieczór
Mam AKG K619, połamany pałąk, skleiłem elegancko taśmą jak prawdziwy inżynier, ale tak nie wyjdę z domu. Ponad rok używałem ich tak w zaciszu domowym, bo nie używałem komunikacji miejskiej, jak gdzieś trzeba było to jechałem samochodem. Teraz przeprowadziłem się do innego miasta i codziennie będę pokonywał spory kawał z buta, bo lubię chodzić. Spaceruje od jakiegoś czasu albo w ori od iphone (bo można rozmawiać przez słuchawki - wygoda), lecz zero jakości i wygłuszenia lub a-jays three (nie można rozmawiać, ale odcinają od ludzi i przyjemnie grają). Dlatego też szukam znowu czegoś nausznego, zamkniętego, czegoś co nie będzie spadać z głowy jak trzeba będzie podbiec ale zarazem wygodnego. Od kupna AKG K619 zmieniły mi się trochę preferencje co do muzyki, z rapu przeszedłem na alternatywny rock, także klasyczny. Jednak przy tym gatunku nie przeszkadzają mi ciepłe słuchawki, dźwięk przechodzi przez Fiio E07k. Może wybrałbym teraz ciepłe, ale bez dużego podbicia niskich tonów.
Naczytałem się trochę tematów, ale jednak tworze swój, bo też chce czegoś ładnego i z zewnątrz. Wybaczcie, ale bliżej mi do Beatsów niż do Audio Technica.

Cena to tak skromne 400zł. Skłaniałbym się też do łączności bezprzewodowej, wtedy jeżeli warto 600zł, a w gwarze miasta myślę, że straty jakości aż tak nie odczuję.
Źródło to telefon z japkiem, sam lub z fiio. Także urwania jajek nie spodziewam się, ale nie piszcie, żebym brał co mi się podoba.

W skrócie szukam czegoś podobnego do AKG K619, tylko nowego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dziś zjeździłem całe miasto, mierzyłem wspomniane Sony i AKG K545. Oba modele wyjęte dopiero co z pudełka także brzmienia to to nie miało. Bo AKG miały byc ciepłe, a nie zauważyłem tego. Oba modele niestety wokółuszne, AKG za duże jednak, Sony przypadły mi do gustu.

Takstary nie. Mierzyłem tez JBL E40BT, ale straszne luźne, brakuje mi docisku K619, takiego, że po ponad godzinie boli głowa.

Macie jakies doświadczenia z tymi Sony? Poczytam recenzje o nich, bo wygrzanych nie znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziś zjeździłem całe miasto, mierzyłem wspomniane Sony i AKG K545. Oba modele wyjęte dopiero co z pudełka także brzmienia to to nie miało. Bo AKG miały byc ciepłe, a nie zauważyłem tego. Oba modele niestety wokółuszne, AKG za duże jednak, Sony przypadły mi do gustu.

Takstary nie. Mierzyłem tez JBL E40BT, ale straszne luźne, brakuje mi docisku K619, takiego, że po ponad godzinie boli głowa.

Macie jakies doświadczenia z tymi Sony? Poczytam recenzje o nich, bo wygrzanych nie znajdę.

 

http://forum.mp3store.pl/topic/131812-fanklub-sony/?hl=100aap#entry1279715

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oba modele wyjęte dopiero co z pudełka także brzmienia to to nie miało.

 

Ja potrzebuje kilku dni zeby jakies nowe sluchawki w miare sensownie ocenic, wczesniej sie do nich po prostu przyzwyczajam. Niestety takie rzeczy komercyjnie sa niezbyt rozwiazywalne ><.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziś zjeździłem całe miasto, mierzyłem wspomniane Sony i AKG K545. Oba modele wyjęte dopiero co z pudełka także brzmienia to to nie miało. Bo AKG miały byc ciepłe, a nie zauważyłem tego. Oba modele niestety wokółuszne, AKG za duże jednak, Sony przypadły mi do gustu.

Takstary nie. Mierzyłem tez JBL E40BT, ale straszne luźne, brakuje mi docisku K619, takiego, że po ponad godzinie boli głowa.

Macie jakies doświadczenia z tymi Sony? Poczytam recenzje o nich, bo wygrzanych nie znajdę.

 

Zejdzie trochę bas z nich. Fajne, rozrywkowe słuchawki.

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/sluchawki-sony-h-ear-on-mdr-100aap-czarny-3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamówiłem, ale nie mogę odebrać w Białymstoku, bo nie chciało zaznaczyć tego oddziału. Przejdę się do paczkomatu. Dziwi mnie tak niska cena za ostatnie sztuki, nie znalazłem wzmianki, że to powystawowe itp. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To są nowe w folii, bo też zamawiałem. Też było napisane, że wyprzedaż ostatnich sztuk. Są też powystawowe, z drobnymi rysami w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności