Skocz do zawartości

Czego Obecnie Sluchasz?


themadcub

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnialam dodac, ze dolozylabym jeszcze pare rzeczy ze sciezek dzwiekowych do filmow, np. autorstwa John'a Williams'a, Yann'a Tiersen'a, Howard'a Shore'a, Ryuichi Sakamoto, Klaus'a Badelt'a, GC zrobil swietna sciezke do tego nieszczesnego Wiedzmina.... i jeszcze paru by sie znalazlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sum 41 - Fat Lip

Sum 41- In too deep

Alien Ant Farm - Smooth Criminal

Blink 182 - Mutt

Blink 182 - Everytime I look for you

Good Charlotte - Boys and girls

3 doors down - Be like that

3 doors down - Here without you

American Hi-Fi - Vertigo

The Offspring - Want you bad

The Offspring - Dammit, I changed again

Hoobastank - Reason

 

Poza tym odkąd tylko znam te piosenki przynajmniej kilkanaście razy dziennie:

 

Aerosmith - I don't wanna miss a thing

Guns N' Roses - November rain

Eagles - Hotel California

Nino Rota & Ennio Morricone - The Godfather theme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrzut:

Mike Oldfield - Crises

Leonard Cohen - Dear Heather

Raz Dwa Trzy - I tak warto żyć

Scorpions - The Essential

Dire Straits - Alchemy

Bob Dylan - Unplugged

Pink Floyd - Echoes

Carlos Santana - Supernatural

Sting - All This Time

Roger Waters - The Pros and Cons of Hitchhiking

and many more...

Rzeczywiście przydałoby się forum muzyczne. Ze wstydem przyznaję że zatrzymałem się w rozwoju jakieś 10 lat temu i większość tytułów które wypisujecie niewiele mi mówi. A jakby ktoś coś zarekomendował to może by się posłuchało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wow. dobry pomysl ten temacik. Dzieki za podsuwanie nowych pomyslow na odkrycia muzyczne.

 

Jesli mogę to mala prywata na poczatku - KLESZKA - gdybys chciala Cracow Klezmer Band bedzie w poznaniu w blue nocie niedlugo - nie wiem skad jestes jesli z wlkp. zapraszam.

 

Teraz cos z mojego pomieszanego koszyka:):

 

MASSIVE ATTACK - mezzanine

FAITH NO MORE - album of the year -1997-

ARENA - Contagion, the visitor

MICHAŁ LORENC - sciezka dzwiekowa do filmu BANDYTA (piekna rzecz)

HIRAM BULLOCK - try livin it

ANTONIO VIVALDI - cztery pory roku - nagranie Filharmonia Pomorska Bydgoszcz 1997, dobra audiofilska wersja

 

To tyle co sie tyczy pelnych albumow. Teraz kilka wybranych i juz raczej z calkiem innej beczki:

 

KAZIK - z kultem bez kultu z zasmazka i sote (ostatnio wracam do melodii weill'a)

KACZMARSKI - praktycznie wszystko co uda mi sie dostac (ostatnio odkryte - zabic kotka, *******e blues, rehabilitacja komunistow)

KATARZYNA GRONIEC - wariatka tanczy, sztuczny miod ...

ARTUR ANDRUS - wiesiek idzie, jestem prawdziwym wlochem i inne

Ugly Kid Joe - cats in the craddle

TRICKY - evolution revolution love

KRALL - narrow daylight

ZIELONE ZABKI, DEZERTER, DEFEKT MOZGU, THE BILL - wspomnienia mlodosci, glanow i kolorowych wlosow:)

cesarea evora - sorte

edith piaf - milord, ne me quitte pas, padam padam, rien de rien

Ewa DEMARCZYK - tomaszow, garbus

BUENA VISTA S.C. - hasta siempre - jest tez super wersja el dimeola

myslovitz - sporo wiec nie wymieniam

wilki - ostatnio bohema

rynkowski - wyspa

t. love - ajrisz i inne

vladimir visotski - jak istrebitel

 

to wszystko co mam wrzucone w folder "ciagle" :) - czyli taki ktory jak odpale to wiem ze wszystkiego chce sluchac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..

- Tangerine Dream (duzo tego - mam ok.60cd's, wlacznie z bootlegami, najchetniej muzyka "z oklaskami")

- Klaus Schulze (tez duzo, ale glownie koncerty),

- Pink Floyd (plyty z "pierwotny" jak i nowym skladzie),

- Nick Cave,

- Kitaro (sila by pisac),

- Aragon,

- Camel (najchetniej ostano "Rajaz" i "Nod a Wink", choc innymi tez nie pogardze:))

- Alan Parson Project - 1-wsza i moim zdaniem najlepsza plyta - Tales of Mystery and Imagination (or E.A.Poe).

 

To tyle na goraco.

 

(w oczekiwaniu na H320).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A-Ha

Early Morning

Cry Wolf

We're looking for the Wales (nie mylić z Wałęsą)

The blood that moves your body

Czyli trochę muzyki lat 80 i 90

2. Abradab - Rapowe ziarno

3. 52 dębiec - To my

4. Mike Oldfield - l'exorciste

5. Eric Clapton - Cocaine

6. Light House Familly - Ain't no sunshine

7. Enya - troche tego jest

8. Fenomen - Bo to Polska

9. Krawczyk i Bartosiewicz - Trudno tak

10. Antonio Banderas - Canion del Mariachi

11. Luciano Pavarotti - La traviata

12. Myslovitz i Grechuta - Kraków

13. Paktofonika

14. Trzeci Wymiar

15. Chopin

 

Jeżeli ktoś lubi poznawać nową muzyke to polecam ściąganie na "ślepego" np kazaą czyli wybieranie tego co jest akurat pod ręką

Jestem ciekawy jak wy ściągacie swoją muzykę

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja generalnie polski hh i drum and bass :P

z tym ze ostatnio dnb przewaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, aktualnie zakupilem w sklepie eMule ;) album 2plytowy pt. drum and bass arena, mixed by fabio & grooverider. naprawde niezla plytka, z tym ze czesc fabia bardziej mi sie podoba :)

generalnie polecam stronke http://www.residentadvisor.net/reviews.asp...?PageNum=2&rt=c , masz na niej recenzje wielu albumow cd i nie tylko ;)

mozesz rowniez posluchac drumu na zywo pod adresem http://www.bassdrive.com

z tym ze tam nie zawsze sa kawalki godne uwagi :D

pozdrawiam

 

EDIT: ach, chcialem jeszcze polecic stronke clubbing.pl, sa na niej umieszczane LEGALNE utwory/demka roznych djow...

i uwaga - duzo *.ogg -ow ;) wiec sciagaj i wrzucaj na swoj sprzet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kult, Kazik, knż, El D u p a , TPN 25, Ztvorki, Mazzoll, Iron Maiden, Metallica, Children Of Bodom, Cradle Of Filth, HammerFall, Dimmu Borgir, Vader, Naumachia, Theatres des Vampires, Opeth, Dream Theater, Therion, 98 Mute, Pennywise, Alice In Chains, Pearl Jam, Faith No More, Mr. Bungle, Ours, Prodigy, Tool, Planet X, Buckethead, Echobrain, Papa Wheelie :)

 

chętnych zapraszam do wymiany :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No normalnie caly przeglad metalu podobnych uderzen. 8) Chetnie się powymieniam. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam troche jakby ktos chcial :) :slayer, nightwsh, tiamat, samael, moonspell, crematory, my dying bride, theatre of tragedy, therion, lacrimosa, metallica, running wild, stratovarius - to cale dyskografie (choc czasem moge nie miec najnowszego albumu :(). Innej muzyki tez jeszcze troche mam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pochwalę sporą ilością The Offspring(raczej cała dyskografia, z czego część - chyba jeden album - na kasecie magnetofonowej B) ) i Linkin Park(też raczej całość - bez staroci B) ) oraz wiele innych pojedyńczych albumów m.in. POD; Rage Against The Machines; Limp Bizkit; Papa Roach; Creed; Silverchair i inni podobni... :D

 

Zapraszam do wymiany. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam same zespoly, plusy oznaczaja cala, lub prawie cala dyskografie. :)

Amorphis, Ancient, Apocalyptica+, Arch Enemy+, Bal Sagoth, Behemoth+, Besatt, Borknagar, Cannibal Corpse, Carcass+, Carpathian Forest, Children of Bodom, Crionics, Dark Funeral, Dark Tranquility, Darkthrone, Death, Deicide, Deranged, Diabolic, Dimmu Borgir+, Disgorge, Dissenter, Edge of Sanity, Emperor+, Esquarial, Exhumed, Fear Factory, Fleshgrind, Golgotha, Gorgoroth, Hunter, Immortal+, Incantation, Kazik, Krisiun+, Kult+, Limbonic Art, Lost Soul, Lux Occulta, Malevolent Creation, Marduk+, Mayhem, Metallica, Mortification, Nightwish, Nomad, Obscenity, Old Man's Child+, Rebeliun, Rhapsody, Rotting Christ, Runemagick, Satyricon, Slayer+, Soilwork, Trauma, Vader, White Skull

pelna liste moge podrzucic na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja napisze czego slucham B)

 

W sumie slucham wszystkiego co mi sie podoba :P ale najwiecej wsrod tego jest szeroko pojetego chilloutu, jazzu, troche elektroniki, muzyki szkockiej, irladzkiej, celtyckie :) oraz OSTow z anime :D i muzyki do capoeiry :D (jak by ktos nie wiedzial to jest to taka brazylijska sztuka walki, gdzie muzyka odgrywa baaaardzo wazna role) :D Muzyke kalsyczna tez zdaza mi sie sluchac :)

 

Z najczesciej sluchanych ostanio to moge wymienic: Chicane, Daft Punk, Mandalay, Boards of Canada, Fatboy Slim :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności