Skocz do zawartości

Warto KupiĆ?


Gość Fiołek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Narobiłem sobie chęci na zakup opdtwarzacza mp4. Mam na oku dwie pozycje: 1. Mpower 2GB E90 (super wygląd) 2. Mpower 2GB E60

Wiem, że zaraz będziecie pisać, że to wielkie g****, że lepiej kupić Ipod, nano, creative lub coś innego ale niestety wielką rolę odgrywa tu cena ( mpower 200-250zł ipod, nano itp ( 500-...) Moje pytanie kieruje do osób które posiadają lub posiadały któryś z odtwarzaczy. Bardzo proszę o szczere wypowiedzi na temat wszelkich wad, zalet i innych rzeczy.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze?? Graja slabo cicho plasko kiespko beznadziejnie dennie bez polotu tragicznie ohydnie nieszczegolnie parszywie itd itp... Nawet "filmy" nie rekompensuja tych niedogodnosci nie wpsoimnajac juz o tym ze takie cos sie psuje rozlatuje skrzypi it itp...zrezygnuj lepiej z zakupu tego czegos i kup Sanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SanDiska Sansę m240 i dotego prze******ste słuchawki Creative EP630 dostaniesz w sumie za 250zł czy nawet mniej. Trzymaj się z daleka od MPower - jedyne co w nim dobre, to tylko wygląd.

 

Taaa, wygląd... może przez miesiąc, dopóki się nie zetrze. Moja propozycja- sandisk sansa c240 i (na początku) standardowe dodawane słuchawki, potem dobrac lepsze. Wyjdzie około 250 zł (via najtańszy sklep z skapiec.pl nawet nieco taniej), a będzie i grało ładnie, i wyglądało ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość ~robert~

SanDiska Sansę m240 i dotego prze******ste słuchawki Creative EP630 dostaniesz w sumie za 250zł czy nawet mniej. Trzymaj się z daleka od MPower - jedyne co w nim dobre, to tylko wygląd.

 

Taaa, wygląd... może przez miesiąc, dopóki się nie zetrze. Moja propozycja- sandisk sansa c240 i (na początku) standardowe dodawane słuchawki, potem dobrac lepsze. Wyjdzie około 250 zł (via najtańszy sklep z skapiec.pl nawet nieco taniej), a będzie i grało ładnie, i wyglądało ładnie.

takie *******y piszecie mpower, po miesiacu padnie i sie zetrze,gowno prawda bo posiadam mpower a i tak sie sklada ze padal wiele razy i wody kaplo nieraz na niego i jakos nic sie nie sciera i chodzi lux ,firmowe rzeczy zreguly sa dla frajerow bo czesto chlam wwalaja pod swoja reklamowana nazwa,./

dziekuje pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie *******y piszecie mpower, po miesiacu padnie i sie zetrze,gowno prawda bo posiadam mpower a i tak sie sklada ze padal wiele razy i wody kaplo nieraz na niego i jakos nic sie nie sciera i chodzi lux ,firmowe rzeczy zreguly sa dla frajerow bo czesto chlam wwalaja pod swoja reklamowana nazwa,./
dziekuje pzdr.

 

 

Też potrafie miec Ipoda Nano i nakleić naklejke mpower i trzyma luks a jeśli mamy mpowera (orginalnego) to już inne bajka raczej piekło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmowe rzeczy zreguly sa dla frajerow

Młahahahahahahahaha!! xD

 

ludzie z tego forum wiedzą co mówią, chociażby dlatego, że wiele sprzętu audio w swoim życiu słyszeli. I dlatego potrafią ocenić co jest dla "frajerów" a co nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przperaszam ze moje slowa ale dla frajerow sa wlasnie te wszystkie noname'y watpliwej jakosci. Zamiast placic 150 zl dajmy na to za jakiegos MP4 plejera ktory jest tragiczny pod kazdym wzgledem mozna wybrac cos madrzejszego np MPio czy Sandiska. Ale ludzie nie lubia szukac myslec wola brac pierwsze lepsze co swieci sie jak psu jaja niezaleznie od jakosci itd. To jest moje zdanie.

 

Ja ze swojej strony polecam Sandiska C2x0 lub jakiego MPio. Mysle ze to najlepszy wybor. Za 200 zl mozesz jeszcze wyrwac jakiegos IFPa z allegro ale to bedzie max 512 mb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SanDiska Sansę m240 i dotego prze******ste słuchawki Creative EP630 dostaniesz w sumie za 250zł czy nawet mniej. Trzymaj się z daleka od MPower - jedyne co w nim dobre, to tylko wygląd.

 

Taaa, wygląd... może przez miesiąc, dopóki się nie zetrze. Moja propozycja- sandisk sansa c240 i (na początku) standardowe dodawane słuchawki, potem dobrac lepsze. Wyjdzie około 250 zł (via najtańszy sklep z skapiec.pl nawet nieco taniej), a będzie i grało ładnie, i wyglądało ładnie.

takie *******y piszecie mpower, po miesiacu padnie i sie zetrze,gowno prawda bo posiadam mpower a i tak sie sklada ze padal wiele razy i wody kaplo nieraz na niego i jakos nic sie nie sciera i chodzi lux ,firmowe rzeczy zreguly sa dla frajerow bo czesto chlam wwalaja pod swoja reklamowana nazwa,./

dziekuje pzdr.

 

Oj oj oj, coś chyba podrażniłem ambicję młodego 'audiofila'... lol. Trzeba mieć oczy naprawdę szeroko zamknięte, żeby takie rzeczy pisać. Po prostu współczuję... Swoją drogą- naprawdę 'imponują' mi tacy cwaniacy- nigdy nie wiem, czy się zaśmiać czy zapłakać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie *******y piszecie mpower, po miesiacu padnie i sie zetrze,gowno prawda bo posiadam mpower a i tak sie sklada ze padal wiele razy i wody kaplo nieraz na niego i jakos nic sie nie sciera i chodzi lux

dziekuje pzdr.

Ty też niezłe ******ły piszesz bo aż mi żal kumpla gdy płaczę nad swoim MPower(no może nie płacze ale się trochę użala), ale dopiero po tym jak kupił zrozumiał co uczynił ;) Lewa słuchawka nie gra, przyciski chodzą ****iano, o jakości dziwięku już nie będę pisał...(po 6 miesiącach użytkowania)

firmowe rzeczy zreguly sa dla frajerow bo czesto chlam wwalaja pod swoja reklamowana nazwa,./

Tak chyba mówimy tu o jakimś produkcie Microsoftu... :D

 

A ja nie mogę zrozumieć jak coś co kosztuje 150zl może być lepsze od czegoś co kosztuje 500-600 zl i ma mniej opcji... i nie mówię że wszystkie produktu iriver, iaudio to cudeńka. Dla przykładu powiem że według mnie iPod który wcale mało nie kosztuje wcale jak dla mnie swoich pieniędzy nie jest wart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co mnie tu najbardziej śmieszy to fakt, że ludzie łapią się na rzeczy, które wyraźnie naśladują markowe produkty i dalej twierdzą zaparcie, że to jest samodzielny i dobry sprzęt.

 

Jak widzicie na ulicy człowieka w butach wyglądających podobnie do jakichś, powiedzmy nike'ów, to też myślicie, że ich właściciel kupił równie wartościowy produkt po prostu taniej? Nie- to podróbka, marniej wykonana, z ograniczonymi możliwościami, którym jedynym zadaniem jest naśladować inny produkt na tyle dobrze, by skłonić co poniektórych do kupna.

 

I tak samo jest z no-name'ami. W życiu nie powiem, że iPoo jest najlepsze, ale powiem, że jest dobre- mimo że Apple'a nie lubię. Ale jak widzę prawie identycznie wyglądający player na allegro, za 1/3 ceny iPoo, to coś tu nie gra. W przypadku tych wszystkich kseroplayerów jest ta sama zasada jak z przykładowymi butami- naśladować iPoo tak, by złapać klientów. Jakość samego playera- dźwięk, wykonanie- staje się tu tylko dodatkiem. I ludzie to kupują, płacąc tyle, że mogliby spokojnie zainwestować w Sansę, Monolitha czy Meizu, bo widzą, że player jest podobny do iPoo, że też 'odtwarza' filmy i muzykę. I i przed zakupem, i po- cwaniakują. A potem mija parę miesięcy i się denerwują, że wejście na jack padło, że wyświetlacz pękł, że player się nie włącza, że ma mniej niż powinien mieć pamięci, etc. etc. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś co kosztuje 150zl może być lepsze od czegoś co kosztuje 500-600 zl

może. ;] w kategorii cena/jakość. :P nie zawsze działa równanie "droższe=lepsze" ;] weźmy na przykład superdrogiego no-name'a i tanią sanse. pod względem jakości dźwięku wygrywa sansa x]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra może źle się wyraziłem <_< i sam znalazłem lepszy przykład linux(free)=/windows($). Linux wygrywa.

 

Kurde teraz sam nie wiem jak dokładniej się wyrazić ;) Ale chodziło mi o to że jakaś mp3 za 500-600zl która nie odtwarza filmów itp. jest (niby) gorsza od no name za 150zl który ma więcej opcji... dodam przeważnie bo mogą zdarzyć się wyjątki ;) Chodzi mi o to że na tym świecie nie ma nic za darmo... oprócz kilku rzeczy, ale raczej nic na większa skale ;) Zresztą no name są przeważnie tanie :)

 

A co do sansy to jest to ten typ wyjątku... ma konkretnego dystrybutora, gwarancje. Może dźwięk nie jest doskonały, ale stoi na przyzwoitym poziomie i przynajmniej sprzęt sprawdzony, nie wciskają kitu na opakowaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przperaszam ze moje slowa ale dla frajerow sa wlasnie te wszystkie noname'y watpliwej jakosci. Zamiast placic 150 zl dajmy na to za jakiegos MP4 plejera ktory jest tragiczny pod kazdym wzgledem mozna wybrac cos madrzejszego np MPio czy Sandiska. Ale ludzie nie lubia szukac myslec wola brac pierwsze lepsze co swieci sie jak psu jaja niezaleznie od jakosci itd. To jest moje zdanie.

 

Ja ze swojej strony polecam Sandiska C2x0 lub jakiego MPio. Mysle ze to najlepszy wybor. Za 200 zl mozesz jeszcze wyrwac jakiegos IFPa z allegro ale to bedzie max 512 mb...

 

all:

 

Witam

MPIO miałem zaledwie 1 miesiąc / najwpierw padało połączenie z PC/ aż padło całkiem, potem wyświetlacz "migał" - serwis gwarancjyjny stwierdził ze ani nie naprawi ani nie wymieni (ponoć ich nie mają... :ph34r: ) zresztą to pieśń przeszłosci/.

Różnie to bywa...

Jednak MPIO już nie kupię, ot <_< poprostu zraziłem się

 

na 90 % biorę Sansę c240

 

nadal tylko nie mam pewnosci (słaba orientacja w tych tematach) czy np Sansa c240 moze słuzyć jako pendrive

oraz jak ładowany jest akumulator tylko przez USB czy ma ładowarkę ??? :blink:

Uprzejmie Prosze o pomoc.

baranec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ale ******ły piszecie. ciekawi mnie czy ci ludzie co objeżdżają noname mileli kiedys takie, czy poprostu, alebo stac ich na lepsze, drozsze, - albo nie stac ich wogole na mp3/mp4 i musze sie podbudowac.

 

ja mialem mediona ktory dzialal bez zarzutów ponad 2 lata i zrąbało się wejście na słuchawki

 

teraz mam mpower e60, który dobrze działa, dobrze gra, nie wiesza sie. mam go 4 miesiące. aaa i jeszcze jedno - jest niepozdzierany. ogolnie jestem z niego zadowolony.

 

wiec nie pierd**cie głupot.

 

muzycy sie znalezli...

 

żal mi was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności