Skocz do zawartości

Uncharted 4


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś? Ja wczoraj pograłem ze 2-3 godziny. Gra się powoli rozkręca ale od razu czuć że to mistrzowski kawałek kodu. Poziom dopracowania niespotykany przy innych dzisiejszych grach. Grafika przepiękna, dużo ciekawych efektów, animacja postaci to jak zwykle podnoszenie poprzeczki co jest możliwe. Fabularnie dużo smaczków dla osób które grały w poprzednie części :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

Oglądam jak ludzie grają, bo już nie mam ps4.

Fenomenalna grafika i animacja postaci,mimika twarzy....szczegóły...

Można , i to na słabej niby już ps4!

Dla mnie gra roku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, gra wygląda niesamowicie. Szczególnie zamknięte lokacje. W rozdziale 6 zbierałem szczękę z podłogi. Animacje, zwłaszcza mimika twarzy, naturalność robią ogromne wrażenie. Co do fabuły to ciężko się jeszcze wypowiadać, tempo akcji jakby wolniejsze niż w poprzednich częściach. Ehh czemu więcej deweloperów nie może mieć takiego podejścia do swojego produktu jak Naughty Dog, Rockstar czy Redzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1: Czekam aż stanieje do stówki :D

Po 2: Czekam aż załatają wszytko i ściągnę patcha ponad 10GB

Po 3: Nie mam czasu na granie :(

Po 1: grzeszysz... gra jest warta kazdej zlotowki i nawet warto dla niej konsole kupic....

Po 2: day 1 patch ma 5 giga ale po jakichs 4-5 godzinach nie ma co wiecej latac. Gra jest dopracowana po calosci, zadnego buga.

Po 3: to slaba wymowka, zawsze mozna z czegos zrezygnowac, u mnie padlo na sen :P

wczoraj chwilę i to zaczynając od multi i jeśli chodzi o ten tryb to widać że jest to tylko dodatek do single i to nie najwyższych lotów

Gralem w bete i no coz, battlefield to, to nie jest ale mozna pyknac. Ma ten smaczek ze wspinaniem sie czym sie odrozna. Dla mnie jednak uncharted to single player i multi moglo by nie byc. Dla takich singlow sie zyje :)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skończyłem wczoraj singla i napewno najlepsza gra w jaką grałem tego roku. Na pewno też najbardziej dopracowany Uncharted (animacje, grafika, przejścia z cutscenek do gameplayu, interaktywność roślinności - poezja), najfajniejsze zagadki, najlepsza fabuła i najlepiej rozpisane postacie. Do pełni szczęścia brakuje mi jednak jakiejś mega miażdzącej akcji typu pociąg z Uncharted 2 czy statek z Uncharted 3. Nie żeby tutaj brakowało walących się budynków czy innych zapierających dech w piersiach wyczynów ale no brakuje tej jednej rzeczy za którą będę pamiętał czwórkę tak jak wspominam 2. Jako że ponoć to ostatni uncharted no to podsumuje bo grałem w każdą część praktycznie w dniu premiery

 

1 - świetny fundament, podchodziłem bez specjalnego entuzjazmu ale zostałem mile zaskoczony

2 - totalny kop z trampka w twarz, opad szczęki, miazga. Jak dla mnie najlepsza część. Ehh i ten level na pociągu...

3 - niby wszystko na miejscu ale jakoś nie kleiła się dla mnie ta gra fabularnie, sporo fajnych akcji, zwłaszcza statek do góry dnem ale 2 jednak lepsza

4 - Na pewno lepsza od 1 i 3 ale czy tak dobra jak 2 w swoim czasie? Nie jestem pewien ale na pewno jest mega moc.

 

Teraz mam nadzieje na the last of us 2 bo jedynka wgniotła mnie w ziemię i na jakiś nowy frenchajz od Naughty Dog :)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No właśnie, jak dla mnie za mało było "Uncharted w Uncharted". Oczekiwałem, że ostatnia przygoda Nathana Drake'a wgniecie mnie w fotel swoją epickością i szalonymi akcjami, a tu niestety spotkał mnie zawód. Naprawdę widowiskowych akcji jest tu na lekarstwo, a co gorsze, najlepsza z nich (pościg za Samem) została już dawno zespoilerowany w różnych materiałach prasowych.

Edytowane przez FireInTheDisco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem GTA V na Uncharted, teraz jakiś gnojek będzie zabijał dzifki :)

Po pierwszych 10 misjach gra na 8. Spodziewałem się nie wiadomo czego a dostałem w sumie to co zawsze. Skończyłem Uncharted 1, 2 i 3. Dwójkę nawet trzy razy. Na plus 4 to na pewno ciekawie poprowadzona fabuła, chyba najlepiej ze wszystkich części, oraz dobrze przedstawione postacie. Kilka razy podczas grania w nocy prawie usnąłem z padem, bo są nudne momenty. Teraz mam 10 misję w Madagaskarze i z tego co czytałem druga połówka daje czadu. Trochę denerwują mnie killroomy, ale nic to pisze się trudno, gra się dalej. Grafika dobra, momentami bardzo dobra. Same szczegóły i dopracowanie detali na wysokim poziomie.

Gram dalej i mam nadzieję na lepsze jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności