Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki zamknięte wokołouszne z dobrą izolacją


lamekk

Pytanie

Witam serdecznie,


Noszę się z zamiarem zakupu nowych słuchawek. Nie jestem w żadnym wypadku audiofilem, jednak chciałbym zakosztować troszkę dobrego brzmienia ;)


Budżet: 200-300 zł (max. 350 zł - jezeli będę widział sens)


Priorytety:


- dobra izolacja (słuchawki wokołouszne zamknięte)

- wygoda (będą używane w pracy zwykle 4-5h dziennie użytkowania - z małymi przerwami na wykonanie lub odebranie telefonu, krótkie spotkania itd.)


Dodatkowe informacje:


Słuchawek używam w połączeniu ze zintegrowaną kartą dźwiękową w pracy oraz domu, czasami w połączeniu z telefonem (MICROSOFT LUMIA 640) więc źródła raczej słabe.


Słucham: hiphopu, metalu, rocka


Prosze o polecenie słuchawek, które spełniły by moje oczekiwania i zawierałyby się w moim budżecie.

Sam zapoznałem się z kilkoma recenzjami, artykułami itd.


Moja uwage przykuły:


CAL! (po recablingu) - koszt około 210 zł

Takstar pro80 v2


Proszę o wasze propozycje zwracając szczególną uwage na moje priorytety.


Pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Takstar hd6000. Duże nauszne, ale wygodne. Wyrabiam nawet 11h bezproblemowo. Klarowne brzmienie z dociążeniem, nieźle izolują. Albo superlux hd669 - na audiofanatyku masz recenzję - one dobrze tłumią i nieźle grają. Tylko brzydkie cholernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z clipa sport grają lepiej niż znośnie. Z lepszych źródeł grają super. Sporo osób słucha ich z integry w służbowych lapkach della i chwalą (kupujemy je w biurze na prezenty urodzinowe - już z 8 par przytargałem do biura :) ). Także nie powinny rozczarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pro80 są już wokółuszne. Taniej je dostaniesz jako hyper xcloud - ponoć ciut lepsze wykonanie przy tym rebrandzie.

Klasa granie, inne od hd6000 strojenie. Więcej góry, mniej dobitny bas. Hd6000 mają w mojej opinii bezpieczniejsze strojenie, bo emanują szczegółem, a przy tym nie eksponują góry. Sam wolę pro80, ale ja gustuję we wrzaskliwych sprzętach. Stąd moja polecanka w stronę (sprawdzonych z ludźmi nieosłuchanymi z droższym sprzętem) hd6000 :)

Żadną parą z obu powyżej się nie zawiedziesz, a zważywszy na fakt wokółuszności pro80/xcloud - te mogą się okazać jeszcze pepszym wyborem.

Obydwa modele uważam za wybitne na tle konkurencji do około 500-600zł, a więc dwukrotności ich ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo dziękuje za opinie :)

 

Skoro, dźwięk w tych 3 parach słuchawek dla niewprawnego ucha będzie brzmiał bardzo podobnie to skupmy się na priorytetach czyli wygodzie i izolacji.

 

Pozostała tróka:

 

TAKSTAR HD6000

TAKSTAR PRO80 V2

XCLOUD (rozumiem, że chodzi o Kingstone HyperX Cloud?)

 

Które z nich najlepsze pod względem komfortu oraz izolacji?

Bardzo proszę jeszcze raz o opinie abym mógł wybrac najlepiej i w końcu złożyć zamówienie :)

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez lamekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności