Skocz do zawartości

T30 A Koreański Soft


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem tu nowy więc się trochę krępuje :) Mam pytanie:"Czy jak do mojego irivera z softem japońskim w wersji 1.71 ums wrzuce ręcznie koreański 1.75(bo widziałem że taki jest dostępny u nakamury) to coś się zmieni?"Może głośność lub.....kto wie... (niech się wypowie).Z góry dzieki!!

 

u nakamury
Sakury oczywiście.Pomyliłem z piłkarzem he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"minor bugfix" - Nie mam zielonego pojęcia co to jest.

mała poprawka błędów ;)

Sam się zastanawiam czy go nie grać (teraz mam 1.71 US). Na razie poczekam. Chodź jak patrząc tak na te cyferki 1.75 mam nadzieje że coś to zmienia poza minor bugfix :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"minor bugfix" - Nie mam zielonego pojęcia co to jest.

mała poprawka błędów ;)

Sam się zastanawiam czy go nie grać (teraz mam 1.71 US). Na razie poczekam. Chodź jak patrząc tak na te cyferki 1.75 mam nadzieje że coś to zmienia poza minor bugfix :)

To przesiądźmy się na tego koreańca,a potem podzielimy się jakże trafnymi spostrzeżeniami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą próbowałem wpakować mu ten koreański 1.75 i nic nie zdziałałem.

Plik t30.hex skopiowałem do Root'a, odłączyłem player, włączyłem i pisze mi że "Firmware Upgrade" oraz po chwili "file error - no firmware".

Z tego co wszystkiego skapowałem to brakuje pliku 'firmware.inf'. Dla pewności czy to z moim player'em jest czasem coś nie tak wgrałem ponownie obecny firmware (chciałem wersje pure ale nie reaguje na nią). Nom i się 'upgrade' zrobił bo wgrywany firmware miał właśnie ten plik 'firmware.inf".

 

I co można zrobić z takim jednym pliczkiem T30.hex 1.75 Kor ? Myślałem nad zmianą informacji w pliku firmware.inf na bardziej pasujące do 1.75 kor ale wole się nie bawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten soft 1.75 jest do wersji z radiem zwróćcie na to uwagę, więc jak macie wersję bez radia to soft nie zadziała, do tych bez radia są softy "PURE" czyli jest napisane T30P..... a te kropki to wersja softu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten soft 1.75 jest do wersji z radiem zwróćcie na to uwagę, więc jak macie wersję bez radia to soft nie zadziała, do tych bez radia są softy "PURE" czyli jest napisane T30P..... a te kropki to wersja softu :)

 

To jest wiadome ^^. Lecz zauważ że jak wpakujesz firmware z radiem do T30 bez radia to nic się niedzieje (chodź czasem wtedy T30 staje się nieżywe :huh:) Ja u siebie mam wgrany 1.71 US Nie Pure (nawet go wgrałem powtórnie) i mi T30 (mam bez radia) chodzi normalnie. Tylko że jak włączam FM to jest głucha cisza.

ps. O dziwo jak chciałem wpakować firmare bez radia (nazwa pliku hex - T30_PURE.hex) to T30 wogule nie zareagował na to.

 

Wątpie, że ten firmware 1.75 kor nie chciał mi się zainstalować na moim T30 tylko dlatego że mój T30 nie ma radia. I Nadal sądzę, że powinien być plik 'firmware.inf' o którego podczas upgrade mój T30 żąda :D

 

Tymczasem.. lepiej chyba poczekać na firmware 1.75 w iRiver Firmware Updater lub w iRiver Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ja mam T30 przywiezionego ze stanów, nie ma radia i jak wpakuję jakikolwiek soft bez "pure" to nic się nie dzieje, tylko te z literką "P" działają :blink: poza tym skoro masz wersję bez radia to jak włączasz "FM" nie kumam ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
SIEKU A CZYM SIE RÓZNI TEN TWÓJ JAPOŃSKI FW OD INSZEGO?

W sumie to te fw nie różnią się niczym.Tzn. ja odnoszę takie wrażenie. Miałem soft US,LAT,AU i kompletnie nic się nie zmieniało. Na tym forum użytkownicy softu US mówią że ma większą głośność na EQ Custom. Być może troszkę ale sam nie jestem do końca pewien...to może dlatego że mi słoń nadepnął na ucho. Nie próbowałem softu EU gdyż ludzie mówią że jest bardziej cichy (cichszy??) a żadnego koreańskiego nie udało mi się wgrać. Reasumując lepiej pokombinować ze słuchawkami niż z softem. Nie wiem jaki ty masz sprzęt bo ja te próby przeprowadzałem na standardowych słuchawkach.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ja mam T30 przywiezionego ze stanów, nie ma radia i jak wpakuję jakikolwiek soft bez "pure" to nic się nie dzieje, tylko te z literką "P" działają :blink: poza tym skoro masz wersję bez radia to jak włączasz "FM" nie kumam ?????

 

Ja też jak wpakuje byle jaki soft bez pure to się nic nie dzieje, a jak wpakuje z pure to chce mu się aktualizować.

Co do radia, to nie mam fizycznie radia w moim t30, ale mam firmware z radiem więc FM mogę sobie włączyć ale i tak głucha cisza będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności