Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne, przenośne poniżej 100 zł


PedroC

Pytanie

Witam. Jestem dość świeży w temacie, jednak zakup nowego telefonu (Sony M4 Aqua) skłonił mnie do zastanowienia się nad troche lepszym sprzętem - o ile warto, bo może ten telefon słabo gra? Jeśli jednak warto w coś zainwestować, to proszę o porady.

 

Ogólnie mówiąc, nie jestem wielkim fanem słuchawek dokanałowych gdyż mi po prostu nie pasują - preferuję coś co nie siedzi mi w środku ucha. W związku z tym preferuję słuchawki otwarte/półotwarte - zamknięte odpadają, gdyż wychodząc gdziekolwiek na zewnątrz nie chcę się izolować.Hałasy komunikacji miejskiej nie są problemem, gdyż najczęściej korzystam z pociągów, jakiś tramwaj czy metro to najwyżej raz na jakiś czas na krótkim odcinku.

 

Czego słucham? Najczęściej jest to rock cięższy i lżejszy, heavy metal, czasami coś elektronicznego albo klasycznego. Nie jest to muzyka z mocnymi basami, żadne odmiany mocniejszego techno ani rapu etc.. Więc interesuje mnie dosyć neutralne brzmienie, z wyraźnym środkiem.

 

Przeglądając internet oraz tutejszy poradnik zauwazyłem kilka modeli, i chciałbym wiedzieć co mi o nich powiecie w kontekście tego co powyżej napisałe:

 

-Philips SHP 5401 - widzę że nie są już dostępne w sprzedaży a czytam o nich ciekawe rzeczy, jaki jest ich następca?

-Koss KSC75? przynajmniej dostępne

-Aiwa Shellz - niedostępne

-szukałem na znanym portalu aukcyjnym Audio-Technica, pokazało mi ATH-WM55, jakie opinie?

-Beyerdynamic DT 235, droższe niż zakładam

-słynne Philips SHP2700, ale chyba odchodzą od moich przenośnych priorytetów?

-Sennheiser HD201? wyglądają ciekawie,a le chyba są zorientowane na bas?

-Sennheiser HD218?

-Sony MDR V150 - tanie, ale czy dobre dla mnie, piszą że to słuchawki DJ-skie, więc trochę inne gatunki niż mnei interesują?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności