Skocz do zawartości

DAC <300 zł. pod lapka i SONY MDR 600


Wajar

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

jak w temacie. Szukam czegoś co poprawi jakość dźwięku, który oferuje sprzęt w pracy.

Słucham na w/w słuchawkach, rocka, metalu, alternatywy, czasem elektroniki, wokali, klasyki.

Możecie polecić coś takiej cenie?

Łączę pozdrowienia,
WS

Edytowane przez Wajar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy będziesz się bawił w zestaw przenośny, chociażby z telefonu. Jeżeli tak to brałbym Q1, jeżeli nie to bierz e10k (Wiss Audio Stealth nie znam i nie kupilbym ze względu na małą popularność i ewentualne problemy z odsprzedaniem, a D03K nie wziąłbym, bo nie ma potencjometru i musisz mieć w laptopie wyjście koaksjalne lub optyczne, które są w niewielu laptopach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak na mobilności mi nie zależy. Zwłaszcza, że podejrzewam, że nosząc nawet Q1 w kieszeni razem z telefonem, szlag by mnie trafił ;)

 

Po prostu zależy mi na najlepszym jakościowo i muzycznie sprzęcie w okolicy podanej ceny:)

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jesteś skłonny wydać :) Te z listy poniżej i dużo dużo innych do wyboru.

http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/

 

Pewnie podobnie, czyli do 300 zł. A dołączyłem pytanie do wątku, bo nie chciałem zakładać niepotrzebnie kolejnych tematów, a tutaj już mniej, więcej zasygnalizowałem, czego lubię słuchać i czego oczekuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z E10k dobrze grają Takstar Pro80. Do tego są uniwersalne i mają zerowy wyciek, a to pewnie w pracy zaleta. Ewentualnie HD6000, ale to znacznie bardziej basowe granie.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Zapomniałem tylko dodać, że należę do osób z większa głową i uszamy. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli PRO80 to tylko v2. Dla mnie zwykłe są za małe. Osobiście bym całował w używane AKG K550/K551, ale to jest moja subiektywna opinia. Większość słuchawek deklasuja przestrzenią jednak nie są zbyt basowe i dadzą Ci znacznie więcej detali, ale nie wyciągną dużo syfu z kirpskich nagrań. Używane jesteś w stanie znaleźć za około 300 - 400 zł i są warte swojej ceny. Jeżeli kupisz do nich e10k używany ok 250-300 zł to możesz się zmieścić w budżecie, a dostaniesz brzmienie naprawdę na wysokim poziomie. Po tych AKG następny przystanek to półka ok 1k, a zmiany nie są już bardzo zauważalne. Jeżeli Ci się nie spodoba ich brzmienie to bez problemu je sprzedadz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do metalu moim zdaniem K551 raczej słabo się nadają, zbyt dużo średnicy a zamało basu - brak im stosownego "jebnięcia". Dużo lepiej słucha mi się ciężkiej muzy na Superluxach HD330. Za 400 zł możesz upolowac używane Beyery dt990pro, grają tzw. V i do metalu oraz rocka są świetne. Jako Dac'a polecam Prodigy Cube Black Edition. Karta jest na Wolfsonie i ma wymienne opamy więc można w pewien sposób wpływać na brzmienie. Cube z opamem Muses8820 i Dt990pro - będzie pan zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności