Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki bezprzewodowe


CavieZ

Pytanie

Szukam słuchawek bezprzewodowych nausznych lub dokanałowych głównie do słuchania audiobooków i normalnej muzyki - ew czasami może i do gier na ps4. Otóż najważniejsze aby te słuchawki były z mocnego materiału aby podczas zasypiania nie popsuły się zbyt szybko gdy będę głową naciskał na poduszkę (gdy zasnę). Dlatego właśnie myślę o bezprzewodowych i wówczas będę mógł w łóżku słuchać audiobooków (głównie dla książek elektronicznych).

 

Mam smartfon OnepLus One i on niby ma Bluetooth 4.0 więc chyba nie powinno być problemu z połączeniem bezprzewodowym. Proszę o pomoc w wyborze nausznych lub dokanałowych (ważne by nie były douszne te okrągłe bo nie mogę ich wsadzić do ucha :))

 

Cena? Hm im taniej tym lepiej.. Myślę że do 200zl max. Nie musi to być jakość dźwięku jak w Beats`ach.. Bo ja nie jestem jakimś mega entuzjastą muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Do 200 zet to kupisz dokanałowe na BT, jeśli znajdziesz jakieś duże słuchawki z BT do tej kwoty to omijaj je szerokim łukiem ;)

Forumowy kolega Bigmaras ma w ofercie słuchawki BT zarówno dokanałowe jak i większe.Znajdziesz go na allegro.

O resztę możesz dopytać np. przez PW na Forum.

 

(Każdej nocy zasypiam w słuchawkach, przeróżnych. Jeszcze tylko Staxów tak nie próbowałem. Nigdy niczego nie uszkodziłem )

 

edit : dopytaj Bigmarasa o model doków Mee M9B, z tego co pamiętam kosztowały niewiele ponad 100 zł

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak mówił kolega Paratykus zagadaj do forumowego kolegi BigMaras on sprzedaje słuchawki MEEaudio, które moim zdaniem mają rewelacyjny stosunek cena/jakość czyli są zbudowane porządnie, a grają lepiej niż wskazywała cena :) ja sam kupiłem u Niego słuchawki bluetooth, ale wokółuszne (Matrix2) i są świetne, nie ma żadnych szumów i grają bardzo dobrze także podejrzewam, że inne słuchawki bluetooth tego producenta również będą stać na wysokim poziomie więc zapytaj o bezprzewodowe słuchawki dokanałowe :)

na przykład te:

http://www.meeaudio.com/M9B/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zawsze możesz polecieć w zestaw adapter + jakiekolwiek słuchawki. Osobiście używam adaptera "Avantree Clipper", który wspiera apt-x i naprawdę ma się czym pochwalić w kwestii jakości dźwięku. Wiem, że oczekujesz słuchawek bluetooth, ale sądzę, że warto przemyśleć tą propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Idealnym rozwiązaniem jeżeli szukamy słuchawek bezprzewodowych są Aftershokzy. Titanium - tańsze, lekkie i też solide oraz Air - super solidne i bardzo dobrze odtwarzają muzykę w przestrzeni miejskiech gdzie również bezpiecznie możemy biegać za sprawą przewodnictwa kostnego zastosowanego w słuchawkach Aftershokz.

Edytowane przez kielek
błąd merytoryczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności