Skocz do zawartości

Vanquish R Usb?


Gość defox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad kupnem tego oto odtwarzacza mp3:

http://www.allegro.pl/item153276503_pentag...gb_szoook_.html

 

Może ma ktos ten odtwarzacz i moze napisac opinie o nim? Co o nim myślicie? Jeżeli nie ten to prosiłbym kogos o zaproponowanie czegos okolo 200zl (troche wiecej styknie;P) -interesują mnie odtwarzacze z FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten pentagram to nie mp4 tylko mp3

Co nie zmienia faktu, że to no-name. Tu masz recenzję sprzętu tej klasy.

http://allegro.pl/item154646175_mp3_iriver...ktafon_gw_.html za 220zł. Co prawda 512bm, ale ma radio, a porównywać ifp895 do no-name'a to dla irivera zniewaga. Niebo a ziemia to mało powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w oferowanych odtwarzaczach jest odblokowane radio. Poza tym Sandisk planuje (albo już to zrobił) wypuścić w Europie swoje odtwarzacze z serii c200 i e200 z radiem, ale za cenę bodaj 10% wyższą.

Jakość muzyki jest dobra. Lepsza niż w m200, ale gorsza niż w iriverach.

No i jest najgłośniejszym flashowym playerem :) 40mW/kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie kupiłem Pentagrama (Vanquish R USB 2GB) i jestem bardzo zadowolony! Testowałem już wiele modeli mp3 i żadna nie dorównuje jakością do Vanquisha!
Porównywałeś go do iRivera lub SanDiska Sansy?? Może i jest lepszy od noname, ale wątpie żeby był chociaż porównywalny z tymi 2 markami co podałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie kupiłem Pentagrama (Vanquish R USB 2GB) i jestem bardzo zadowolony! Testowałem już wiele modeli mp3 i żadna nie dorównuje jakością do Vanquisha!

 

Każdy chwali to, w co się zaopatrzył... chocby sam nie wierzył w to, co pisze. A ta wypowiedź- zero argumentów, tylko notka... A z licznych opisów wynika, że jednak wszelkim odtwarzaczom Pentagrama do tych lepszych jeszcze sporo brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie, mialem pentagrama vanquisha r usb przez doslownie 2 tygodnie. W tym czasie dwukrotnie mi sie uszkodzil firmware. Za pierwszym razem mialem "akcje" typu, ze co wrzucilem na playerka jakies mp3, to player nie widzial tych mp3, tak wiec po raz pierwszy oddalem na gwarancji - wgrali nowego firmware i bylo ok... do czasu, to jest przez jakis tydzien, az pewnego pieknego dnia nie moglem juz go wogole wlaczyc, tak wiec ponownie zanioslem do serwisu. Kolejne wgranie nowszego firmware'u nie pomoglo i zaproponowali mi zwrot pieniedzy na co przystalem, bo mialem juz dosc tego playera. Teraz od tygodnia jestem posiadaczem Sansy c240, ktora to ma wyraznie lepsza jakosc dzwieku niz pentagram. Tak wiec konczac nie polecam produktu firmy Pentagram - pewnie mialem tego pecha ze trafilem na wadliwy egzemplarz, ale to wystrczajaco zniechecilo mnie do produktu tego producenta... Pozdrawiem szczesliwych posiadaczy SanDiska Sensa c240! a takze Pentagrama(obyscie mieli wiecej szczescia niz ja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy ktoś wie z kąd mogę pobrać najnowsze firmware do Vanquisha R USB ??

 

 

Tu http://www.pentagram.pl/pentagram/pl/wspar...arzacze_mp3_mp4 masz nowe firmware do Vanquish R USB.

 

p.s.

ja jestem kolejnym zadowolonym użytkownikiem tegoż PENTAGRAMA. Zdaje sobie sprawę że sa lepsze od niego odtważacze ale niestety nie w tak niskiej cenie i nie z tak dobrą gwarancją 2 letnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są lepsze odtwarzacze w TEJ cenie... a co do 2-letniej gwarancji, to odpowiedz sobie na pytanie. chcesz kupić coś, co ma gwarancje 1rok, ale się NIE zepsuje, czy może coś, co ma 2lata gwarancji, ale bedziesz musiał przez ten czas kilka razy zanosić go do serwisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności