Skocz do zawartości
  • 0

Jak najtańsze pchełki


Kulik

Pytanie

Witam serdecznie. Niestety w niefortunny sposób zniszczyłem swoje ukochane Meizu PT850, które nie są już dostępne na Alledrogo więc jestem zmuszony znaleźć jakieś zamienniki. Proszę o sugestie modeli jak najtańszych pchełek, których słuchanie nie jest torturą, tylko przyjemnością. Ewentualnie proszę o podanie nazwy sklepu gdzie można polecone słuchawki kupić. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

z marketówek możesz spróbować she4600 http://market.wabos.pl/images/philips/she4600/she4600.jpg ~35zl. grają w tej cenie przyzwoicie. plusem są wymienne gumowe nakladki o 3 wielkościach, które się przydadzą jeśli komuś pchełki z uszu lecą.

Edytowane przez psonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.aliexpress.com/store/product/MEIZU-PT850-mega-bass-earphone-3-5mm-headphones-In-ear-headset-for-PC-MP4-Mobile-Phone/503186_791538361.html

 

Są po 4$ z darmową wysyłką chińską pocztą (przesyłka rejestrowana, więc można śledzić). Kup sobie od razu kilka na zapas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co powiecie o Jabra CHILL? Mogę je dorwać za 35 złotych w RTV Euro AGD.

Edit: Ewentualnie jakie modele możecie polecić nie kierując się już tak bardzo kryterium niskiej ceny, powiedzmy tak do 50-70 zł.

Edytowane przez Kulik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

AWEI też przerabiałem i dźwiękowo jak na swoją cenę są ok, ale wytrzymałość jest tragiczna. Najlepiej ich nie zwijać, nie ciągnąć itd, bo mocniej pociągniesz i coś uszkodzisz. Sprzedałem znajomej to wytrzymały tydzień.

 

Z kolei z tanich słuchawek podobają mi się słuchawki KZ. Miałem KZ ED Limited Edition i jak na swoją cenę to wykonanie jest solidne, wygląd też niczego sobie i całkiem niezły czysty dźwięk. Podobały mi się zdecydowanie bardziej niż podróbki Sennków z allegro czy AWEI. Niestety rzadko bywają na allegro, bo chyba nie mają żadnego polskiego źródła, które by robiło zbiorowe zamówienia od chińczyków i każdy ściąga na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te Meizu to kartonowy dźwięk, dobre chyba tylko do elektroniki i techno. Awei spoko, ale są jak widać pogłoski o słabej trwałości.

Kup Vedii SRS-200/300, ale są tylko z odzysku, najlepiej z jakimś używanym playerem Vedii :)

Edytowane przez TomPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności