Skocz do zawartości

Edifier S730d - czy warto ?


cinek58

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż stoję przed zakupem nowych głośników do komputera. Jako że mam mały pokój musze wybierać w zestawach 2.1. Długo nie szukając znalazłem zestaw wg wielu określany jako "jeden z najlepszych 2.1 do komputera" jakie można kupić, tzn Edifier S730d. Obecnie mam głośniki Edifier C3 i jestem z nich bardzo zadowolony i właśnie dlatego S730d od razu stały się moim faworytem.

 

Czytałem trochę o tym zestawie i już się na niego "napaliłem" (nie wiem czy słusznie). Piszą że subwoofer jest przepotężny ale satelitki jak za tą cene to średnie.

 

Nie chce tutaj wkładać kija w mrowisko i pytać się co jest lepsze od czego(S730d vs z2300; s730d vs BC3; s730d vs SP2500 - w skrocie s730 versus reszta świata). Naczytałem się takich tematów w opór, przestudiowałem i jedyne co mi pozostało to mętlik w głowie :).

 

To o co chciałbym się Was spytać to opinia o tym sprzęcie, od osób które mają lub miały kontakt z tym zestawem. Czy wg Was był to dobry zakup czy lepiej było kupic ...(wpisz co) ? jakie macie zdanie o tym sprzęcie po x miesiącach użytkowania i kontaktu z nim ? w skrócie, czy jest wart swojej ceny czy raczej z upływem czasu dochodzicie do wniosku że jest to przerost formy nad treścią ?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez cinek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć c ze budżet ok 1400zł jak tak to nie pchał bym się w głośniki komputerowe, szukał bym wzmacniacza i jakiś monitorów, chyba że zależy co tylko na pier...u basem. Ten sub jest taki że po godzinie trzeba pokój sprzątać :)

 

Kiedyś miałem bardzo podobne i drogie głośniki do komputera ale już z tego wyrosłem:) mając 1400zł

Szukał bym używki Pianocrafta od Yamahy, za 1400zł mozna wychaczyc te najwyzsze modele, sto razy lepszy zestaw niż te ww

 

A jak basu mało będzie to suba zawsze z czasem można dokupić

 

np taki:

http://allegro.pl/rel-q150e-unikat-pol-roku-gwarancji-i5727961949.html

Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, no właśnie swój zestaw... Już nie raz o tym myślałem ale głównie ze względu na wymiary pokoju zawsze odkładałem tą wizje bardzo daleko w przyszłość jak już się dorobię własnego mieszkania i własnego salonu z "porządnym" system audio.

No nic, mam nadzieje że ktoś jeszcze podzieli się swoją opinią. A jak nie to chyba się obejdę smakiem. Póki co moje C3 grają "zadawalająco" ale jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia i chętnie bym dorwał coś lepszego.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez cinek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności