Skocz do zawartości

Do Posiadaczy Zen Vision M


klejton

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś były na allegro za dwadzieściakilka złotych, jakis czas temu sprowadziłem sobie zCovera z hameryki ale rzadko go używam bo mocno pogrubia playera i narazie chroni go tylko BestSkinEver, jeśli chcesz to mogę odsprzedać Ci jedną sztukę za 40zł bo kupiłem więcej z myślą o problemach podczas zakładania.

Jeśli zależy Ci koniecznie na silikonie to pozostaje ci tylko sprowadzenie jakiegoś z zagranicy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były na allegro za dwadzieściakilka złotych, jakis czas temu sprowadziłem sobie zCovera z hameryki ale rzadko go używam bo mocno pogrubia playera i narazie chroni go tylko BestSkinEver, jeśli chcesz to mogę odsprzedać Ci jedną sztukę za 40zł bo kupiłem więcej z myślą o problemach podczas zakładania.

Jeśli zależy Ci koniecznie na silikonie to pozostaje ci tylko sprowadzenie jakiegoś z zagranicy :/

mi tez w sumie zależy na tym zeby juz sie nie powiekszał ten player :) a jak wygląda ten pokrowiec bestskinsever?przezroczysty czy jakis kolor? a jest mozliwosc przesłania mi fotki playera w tym pokrowcu?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pokrowiec tylko folia którą naklejasz na przedni panel. Doskonale chroni od zarysowań. Jest przezroczysta, nie widać jej na odtwarzaczu. Nie powoduje żadnych zniekształeceń na wyświetlaczu. Spowadzałem ją ze Stanów, bo tylko tam można ją dostać.

Jeśli nie masz zamiaru rzucać odtwarzaczem to w zupełności Ci wystarczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że mam tego zCovera i jest fatalny. Pogrubia playera i dzięki temu, że chroni również touchpad nie można się nim dobrze obsługiwać, czułośc przy założonym zCoverze jest fatalna, prawie żadna. Nie używam go, znalazłem już na niego kupca.

Moim zdaniem BSE jest wspaniałą ochroną na sprzęt. W końcu te folie używa się do ochrony śmigieł helikopterów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuc okiem tutaj:

http://zcover.com/zCover_Product_Zen_VisionM.htm

 

idealne dla ciebie :-)

 

odebrałem to jako żart :) to coś wygląda jak jakiś smok a zeby to nosic to chyba bez plecaka ani rusz :)

 

a o tym BSE czytałem i wydaje mi sie ze sobie sprowadze 3 ze stanów i przesyłka za darmo... a myslisz ze na sam przód wystarczy?bo tył wogóle sie raczej nie rysuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności