Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne do 2000 zł


NikTaki

Pytanie

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Za mało info.

Gdzie będziesz słuchać? Muzyka wszelaka, ale co bardziej ważne - bas, góra, środek?

Izolacja? Czy mogą być otwarte?

Dopiero wtedy można pogadać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro do użytku ze wzmacniaczem do strzelam że będą to słuchawki otwarte.

Od siebie możemy polecić taką nowość - Audio-Technica ATH-R70x.

Model ten szybko podbił nasze serca świetnym, szczegółowym i doskonale zbalansowanym dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro do użytku ze wzmacniaczem do strzelam że będą to słuchawki otwarte.

Od siebie możemy polecić taką nowość - Audio-Technica ATH-R70x.

Model ten szybko podbił nasze serca świetnym, szczegółowym i doskonale zbalansowanym dźwiękiem.

Popieram - jak tylko podbił kolegów serca, to tego samego dnia zabrałem im ten egzemplarz kupując go :)

Świetna synergia z Aune X1S - w 2tysiącach super zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W zasadzie serio mało konkretów. Chciałbym coś z dobrą izolacją, w zasadzie trochę mobilnego, bo z czasem chciałbym podpiąć pod jakiegoś plajera przez wzmacniacz słuchawkowy, albo i do laptopa.

 

Szeroka scena. Na razie słuchałem tyko ich i spodobało mi się ich brzmienie, choć było po prostu "poprawne", do tego super wykonanie i możliwość złożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Więcej nie słuchałem i nie wiem czy ktoś ich słuchał i ma jakieś swoje odczucia, a znależć te słuchawki do odsłuchu w pobliżu "domu" nie jest prosto :D Na razie pytam o takie pierwsze "skojarzenia"

 

Wiem, że za te 1500 zł, które musiałbym dać za Denona można kupić już dobry sprzęt, na razie kompletuję propozycje. Może znajdzie się ktoś kto je słyszał/porównał. To, że mi się podobają jeszcze nic nie znaczy. Od dwóch tygodni nie słyszałem nic oprócz mojego "stereo" w laptopie, więc nawet dźwięk pralki mi się podoba, bo tak nie charczy.

Edytowane przez NikTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak laptop gra tak parszywie, to gorąco zalecam zakup słuchawek od razu z zewnętrzną dźwiękówką. Co z tego, że kupisz słuchawki za 2 tysia, jak dostaniesz całym syfem z integry w twarz? :)

Polecam wybrać się do mp3store, albo salonu denona w najbliższym mieście i odsłuchać Focal Spirit Pro i Classic. Do tego dokupiłbym (oczywiście jak się spodobają) fiio osiemnasteczkę i masz pozamiatane na długi czas. Jest też ten plus, że można z tymi denonami skonfrontować.

Ewentualnie wymienione przeze mnie oppo i dokupienie tego fiio - przekroczysz nieco budżet, ale będzie to już zestaw, który powinien spełnić wymagania. A po laptopowym "stereo" każda z powyższych propozycji zmusi do podnoszenia szczęki z podłogi przez kilka najbliższych tygodni.

Ps - mówiłeś o playerze sparowanym ze wzmacniaczem. Masz jeszcze playery od iBasso i fiio, które mogą robić zarówno za player jak i dźwiękówkę. Z focal spirit pro świetnie zgrał mi się fiio x3k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Więcej nie słuchałem i nie wiem czy ktoś ich słuchał i ma jakieś swoje odczucia, a znależć te słuchawki do odsłuchu w pobliżu "domu" nie jest prosto :D Na razie pytam o takie pierwsze "skojarzenia"

 

Wiem, że za te 1500 zł, które musiałbym dać za Denona można kupić już dobry sprzęt, na razie kompletuję propozycje. Może znajdzie się ktoś kto je słyszał/porównał. To, że mi się podobają jeszcze nic nie znaczy. Od dwóch tygodni nie słyszałem nic oprócz mojego "stereo" w laptopie, więc nawet dźwięk pralki mi się podoba, bo tak nie charczy.

Możesz pomyśleć też nad Beyerdynamic'ami T70p, grają świetnie, przestrzennie, precyzyjnie i i z mnóstwem szczegółów. Do tego są bardzo łatwe do napędzenia.

Natomiast problem zaczyna się jeśli masz kiepskiej jakości źródło, bo te słuchawki lubią obnażać jego niedoskonałości. Nie są to też słuchawki dla basshead'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ps - mówiłeś o playerze sparowanym ze wzmacniaczem. Masz jeszcze playery od iBasso i fiio, które mogą robić zarówno za player jak i dźwiękówkę. Z focal spirit pro świetnie zgrał mi się fiio x3k.

 

Jeśli chciałbyś dobrać do słuchawek odtwarzacz z funkcją karty dźwiękowej tak jak radzi Zenek, to jednak zostałbym przy Fiio, bo w iBasso działanie tej funkcji szału nie robi.

Edytowane przez kopec23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności