Skocz do zawartości

MP3 pod Phonak Audeo PEE012 do 200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem żadnym audiofilem, nie wiem czy będę potrafił to dobrze określić. Na pewno oczekuję raczej ciepłego grania niż chłodnego. Lubię bass, ale nie może on zagłuzać innych tonów, ani nie może dominować, bo jak pisałem wcześniej nie słucham takich typowych metalowych rąbanek. Musi być jednak słyszalny, bo przez dwa dni byłem zmuszony słuchać przez słuchawki dołączone do Sansy Clip to myślałem, że oszaleję. Wokal musi być czysty i wyraźny. Nie dopuzczalne dla mnie jest wrażenie słuchowe jakby ktoś śpiewał w szafie. Słuchając niektórych utwórów z komputera właśnie przez audeo słyszę xwięki, których wcześniej nie słyszałem (tak mi się wydaje) zatem szczegółowość też mile widziana.

 

Bawiłem się też trochę ustawieniami na Samsungu Galaxy S4 i powiem, że idzie go nawet dostosować. Źle to nie brzmi, ale wydaje mi się, że z fajnego odtwarzacza mógłbym wycisnąć więcej.

Edytowane przez PrzemczaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Autorze,

Mimo, że posiadam kilka ciekawych IEM, to Audeo są ze mną najdłużej. Warto podpiąć je pod jakiegoś lepszego DAPa. Imho świetnie współgrają z Fiio X5 1gen. Dostają dociążenia i rozwijają skrzydła.

Osobiście nadal, po dość długim już czasie, jestem zauroczony tym, co te słuchawki potrafią :)


Niezłym rozwiązaniem budżetowym jest też Sansa Clip i czarne filtry. Czarów-marów nie będzie, ale jest przyzwoicie (taką konfigurację też mam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mojo

Autor ma dużo niższy budżet niż na Fiio x5.

Co do drugiej pozycji to sam Clip jest za słaby do tego połączenia. Trzeba by tam dodać coś pokroju Fioo e6 aby nabrało to sensu.

 

Każdy odtwarzacz na swoje plusy i minusy.

 

W temacie padło kilka starszych odtwarzaczy, które brzmią z Audeo dobrze i można dopasować ogólny charakter brzmienie.

Ja bym jednak z suszonych podał Xduoo X2. Nie słuchałem go ale sporo osób chwaliło go w połączeniu a Phonakami. Kolejnym plusem jest, że mamy dobry odtwarzacz pod przyszłe zmiany słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem, że poczytałem o tym Xduoo X2 i wygląda to całkiem nieźle. Tu bardzo dziękuję koledze Inszy za bardzo fajną recenzję (przeczytałem całą o deski do deski) https://muzostajnia.wordpress.com/2015/02/11/niedrogie-granie-czyli-sansa-clip-xduoo-x2-fiio-x2-oraz-ipod-video/

Z tego co widzę, cowon e2 będzie chłodniejszy od Xduoo. Chińską myśl techniczną na pewno przeżyję, jedynie co to zwróciłem uwagę, że recenzenci pizą o tych szumach... Przepatrzyłem internet i można go kupić lekko poniżej 200 zł. więc do przyjęcia. Na Fiio X5 niestety mnie nie stać w obecnej chwili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności