Skocz do zawartości

FiiO X5 vs dobry smartfon


Rekomendowane odpowiedzi

W LCD-2 różnice były wyraźne nawet jeśli wymienione sprzęty były wykorzystywane tylko jako DAC podpięty do wzmacniacza (NFB-28), więc sama moc nie miała znaczenia. Po prostu jest też tak, że jakość samych słuchawek pozwala na wychwycenie różnic pomiędzy źródłami, a tanie słuchawki (to oczywiście duże uproszeczenie) nie potrafią tych różnic odwzorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuch i dobranie odpowiedniej synergii. Wychwalane słuchawki za powiedzmy ok 1000 pln z DAPem też polecanym i wychwalanym (w podobnej cenie) niekoniecznie muszą sie zgrać. Chcesz kupić idealny sprzęt to testy traktuj jako listę sprzętów do posłuchania.

Tylko, że w wiosce z tramwajami nie ma żadnego liczącego się sklepu gdzie można pójść i posłuchać tego sprzętu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie do karkowa??.

Szczecin i okolice to dziura a na ta bene trzeba mieć czas, którego nie mam :( wiadomo dziecko.

Naprawdę chciałbym aby gdzieś w szczecinie był taki sklep.

Tu tylko ipady albo jakies hamy czy inne śmieszne marki.

a słuchawki to sony sms, czy beatsy.

Niczego tu nie ma dosłownie


Przy okazji chciałbym zapytać odnośnie fiio e11 czy ktoś może ma doświadczenie jak brzmi gdy się podłączy z x1 ??

Przepraszam, że tak teraz i tu piszę ale naprawdę nigdzie nie potrafię odnaleźć opisu (konkretnego) jak wychodzi to połączeni.

Jeśli pisze nie tu itp to przepraszam naprawdę dopiero się uczę tu pisać.

Zawsze starłem się tylko czytać ale nie pytać

Edytowane przez Pawcio83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczecin kolego:

Audiofil - Wyszyńskiego 4

DAT - Wyszyńskiego 26

Top Hifi - Jana Pawła II 47

 

Jak wyrazisz chęć zakupu na pewno firmy postarają sie umożliwić ci odsłuch lub nawet sprowadzą sprzęt.

Dodatkowo możesz szukać na forum ludzi ze Szczecina.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

te na Wyszyńskiego znam a w jednym kupowałem harmana.

I tak są to sklepy dla biednych ludzi hehehe :P

przy Bramie portowej jest sklep w którym mają sprzęt studyjny (kupowałem tam SuperLux 669).

Jeśli znasz sklep stylu mp3store to bardzo fajnie jakbyś znał namiar na taki :P

Top Hifi to faktycznie nie wiedziałem o nim .

Rejestrując się na tym forum to właśnie miałem po cichu nadzieję, że poznam osoby z moich okolic z podobnymi zainteresowaniami.

Moi znajomi patrzą na mnie jak na dziwaka jak tylko zaczynam mówić o sprzęcie :P

Co mnie bardzo dziwi bo sam dopiero co zaczynam rozumować co się dzieje w temacie audio :(

​Jestem w wielkim podziwu, że chciało ci się fatygować za co bardzo dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności