Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
FiiO Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7 - PREORDER Czytaj więcej.. ×
  • Podobna zawartość

• Przez Superata
      Szybki strzał od naszego wysłannika SondMagic zaprezentował: Nową serie słuchawek E11 /E11C będących rozszerzeniem modeli serii E10. Lepszy dźwięk, srebrny pleciony kabelek, który znajdziemy w słuchawkach za 4000PLN. Świetne wykonanie i design. Model Bluetooth E11BT - z wygodnym pałąkiem do noszenia na szyi oraz magnesem w kopułkach aby słuchawki trzymały się lewa-prawej. Oczywiście lepszy dźwięk. Soundmagic P55 V3 - Wersja V3 modelu P55. Rozrywkowe brzmienie, funkcjonalność , styl i jakość wykonania. SoundMAGIC HP1000 - Model Hi-FI pretendujący do klasy słuchawek domowych wysokiej klasy.  

• Przez Superata
      Jesteśmy już dość długo zaprzyjaźnieni z modelem E10, ale człowiek potrzebuje nowości.
      Firma SM wyszła nam naprzeciw i rozwinęła koncepcje modelu E10 i dostaliśmy ...
      Przedstawiam dwa nowe modele SoundMagic E11 i E11C
      Dźwiękowo to rozwinięcie bo dźwięk jest bardziej spójny i dociążony. Uległa zmianie budowa samej kopułki oraz dostaliśmy lepsze bardziej wytrzymałe kabelki. Chętnych zapraszam do sklepu Warszawskiego na odsłuch tego ciekawego modelu. Liczę że podzielicie się z nami jak słuchawki wypadają w waszych uszach  
      SM E11 to wersja bez mikrofonu i pilota na kablu, SM E11C to wersja pod smartphony właśnie z tymi udogodnieniami.  

Jeszcze dziś wprowadzimy preorder na obie nowości. Link do preorderu oczywiście dodam do tego tematu. Już jest

Link do preorderu: link
    • Przez Sagaris
      Witam wszystkich po kolejnej długiej przerwie

Poszukuję obecnie słuchawek nausznych przenośnych w kwocie 100-250 zł. Poprzednie AKG K403, które niestety zgubiłem, uwielbiałem za małą wagę i malutkie wymiary po złożeniu. Słuchawki będą użytkowane na co dzień w komunikacji miejskiej, stąd zależy mi na izolacji od otoczenia (nie musi być całkowita, ale tak z 50-70%) i podczas dłuższych podróży, więc bardzo przyda się możliwość składania, do której się już przyzwyczaiłem. Kabel w okolicach 1,5 m jak w poprzedniku będzie w sam raz.

Muzyka jakiej słucham to głównie elektroniczne i lekkie gitarowe brzmienia - indie pop, indietronica, indie rock, synthpop, new wave, deep house, trip-hop, ambient.
      Dźwięk lubię raczej ciepły, bas jest fajny, ale nie potrzebuję go tyle co w Koss Porta Pro, które kiedyś miałem. Przyda się szeroka scena i dobra separacja instrumentów. 
      Zasilanie: głównie telefon - Samsung A3 2016, ale również odtwarzacze - Iriver T60 i Laberg Bigboy. Komputer sporadycznie.  

Przejrzałem trochę forum, ofertę mp3store, ceneo i póki co wpadły mi w oko:

1. SoundMagic P21/P21S (119zł).
      Niedrogie, a sprawiają dobre wrażenie, wydają się mieć wszystko jak trzeba, wersja S ma dodatkowo sterowanie smartfonem co się na pewno przyda.

2. SoundMagic P30S (199zł).
      Jak powyżej, tylko trochę lepiej i nieco drożej. Odpinany kabel i dwa różne w zestawie to ciekawy dodatek.

3. Beyerdynamic DTX 501p (139 zł białe, 199 czarne).
      Popularne, ogólnie chwalone za dźwięk. Nieduże wymiary, składane w elegancki futerał - to duże plusy. Na forum pojawiało się sporo wpisów o awariach i wadach fabrycznych, co mnie trochę martwi.

4. Marshall Major II (250 zł).
      Bardzo popularne na ulicach, na forum niekonieczne. Mnóstwo pochlebnych opinii w internecie- czy faktycznie są aż tak dobre, czy tylko modne?

5. Audio-Technica ATH T300 (150 zł).
      Znalazłem jeden wpis na forum, w którym bardzo je chwalono, pytanie tylko czy nie są zbyt duże (pałąk) jak na przenośne?

Wiem że podobnych tematów na forum było wiele, ale topic z 2013 roku na niewiele się przyda, jeśli żadnych słuchawek z tamtego okresu nie da się już kupić w sklepach
      Rozpiętość budżetu jest spora, bo jeśli wydawać +200 zł, to zależałoby mi również by słuchawki nadawały się do słuchania powyżej 2h ciągiem, np podczas długiej podróży i by uszy możliwie nie bolały od nacisku. Czytałem że to cecha częściowo sprzeczna z wymogami cenowymi, względną izolacją i zachowaniem przenośności - zdaję sobie z tego sprawę. Mam u siebie w mieście MP3store i chętnie skorzystam z możliwości odsłuchu, jak również wolę kupić coś z polskiej dystrybucji niż Aliexpress.

Pozdrawiam, będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi   
    • Przez Superata
      Zapraszamy do lektury : 

https://allegro.pl/artykul/test-sluchawek-soundmagic-st30-modularne-sluchawki-2w1-D5Xlk7rmoT2?bi_s=internal&bi_c=electronics&bi_m=art.agg-new

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności