Skocz do zawartości
  • 0

Substytut AKG K518DJ


jejabig

Pytanie

Witam po dłuuuuugiej przerwie,

Po latach użytkowania słuchawek, które zostały mi tutaj polecone (w zestawie z COWONem D3 naprawdę zapewniły mi wiele przyjemnych dla uszu chwil) nadszedł taki moment, gdzie gąbeczki zaczęły się obdrapywać - mało tego, miałem 2 pary, bo jedną zgubiłem i później znalazłem, po pół roku, więc kupiłem te same - i obie zaczęły się sypać w tym samym czasie :D Nie chcę kupować już kolejnych takich samych słuchawek, dlatego mam do Was wyjadaczy pytanie. Posiadane przeze mnie AKG miały bardzo dobry stosunek cena/jakość - mi najbardziej zależało na izolacji (super) i czymś, z czym wcześniej w przypadku słuchawek się nie spotkałem - miłym wygrzewaniem basem. Wiem, że nie jest to szczyt marzeń, ale za tę cenę... I stąd moje zakłopotanie - czy za maksymalnie 100-200 zł więcej będzie coś lepszego w podobnym kierunku - może z czystszą reprezentacją góry, ale broń Boże, bez oddania niskich tonów? Liczę na Waszą pomoc ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na wykopie te właśnie zostały mi polecone :) Jeszcze S680, ale musiałbym je sprowadzać z Japonii chyba na eBayu lub amazonie, a 29.06 wylatuję w daleką podróż i muszę je mieć do tego czasu, więc raczej nie doślą. Czyli S400 lepsze z tych dwóch wymienionych, i bez utraty basu mają więcej góry względem AKG? Widzę, że ogólnie są nieco tańsze (AKG ~ 200 zł), co mi bardzo odpowiada :D Ale czy tańsze mogą być lepsze od moim poprzednich? Ja tam mógłbym odrobinę więcej nawet wydać.


AKG 181DJ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

K181 nie są aż tak basowe jak k518 i są spore tylko w torbie zajmą miejsce:)

Droższe nie zawsze znaczy lepsze.Bierz s400/500.

 

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przetworniki wszędzie w tych jvc z nanotubek dźwiekowo też grają podobnie.Kupisz posłuchasz nie przypasują Ci to je sprzedasz i zamówisz s680 z ebaya.

 

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności