Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne słuchawki do ok.200zł


grzesiekd

Pytanie

Witam.

Jako, że głośniczek w starych słuchawkach się spalił, rozglądam się za czymś nowym. Słuchawki głównie do użytku w busie( w drodze do szkoły, ale też w domu, przy komputerze, czasem do keyboardu), nieźle wyciszające (więc jak mniemam zamknięte) , nauszne. Najczęściej z telefonem Nokia 808 PureView.

 

W Media Markcie posłuchałem chwilkę kilku słuchawek i moje typy to AKG K518 lub Denon AHD310R.

 

Proszę o pomoc, też opinie nt. tych słuchawek, a także (zielony jestem w kwestii słuchawek) ewentualne inne propozycje.

 

Edit: #idiota nie napisał czego słucha ;)

 

Słucham w zasadzie wszystkiego: od kilku piosenek Eltona Johna, przez Linkin Park (Runaway, Don't Stay, In the end), Nickel Back (When we stand together, If eweryone cared), po Skrillex (Bangarang), Diplo (Revolution) .

O starych słuchawkach wiem niewiele, (nauszne i wyglądają na zamknięte ;) ) i na pewno stare (wtyczki to duży jack i Din). Brakuje mi w nich basu i raczej słabo tłumiły dzwięki z zewnątrz.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Edytowane przez grzesiekd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nic lepszego w tych pieniądzach się nie znajdzie? Jakby było warto, mogę do tych 200zł coś jeszcze dorzucić (słuchawki, o ile wytrzymają, będą w użytku dłuższy czas).

Wracając jeszcze do kwestii K518, DJ od LE różnią się tylko długością kabla? Do telefonu lepszy krótszy, ale w domu raczej dłuższy. Pytam też, bo nawet w samym Media Markcie są dość dziwne ceny podane (DJ za 199zł, białe LE też 199zł, potem jeszcze zielone za 129zł. Trochę mnie to zastanawia..) .

 

A wie ktoś coś o tych Denonach? Też pytanie, jak wygląda wymiana kabla/wtyczki (telefon nie obsługuje mini jack'ów z trzema "paskami plastiku") ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przy 300 złotych masz taostar hd6000, których jestem fanem. One po prostu grają rewelacyjnie w tej cenie. Ale basu wyraźnie mniej niż w 518, co osobie dopiero przechodzącej na "lepsze" słuchawki, może speawiać wrażenie gorszego dźwięku. 518 to naprawdę fajne słuchafony, zwłaszcza w tańszych konfiguracjach (inny kolor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To miało być jeszcze w poprzednim komentarzu.

 

Jako, że czasem potrzebuję dłuższego, czasem krótszego kabla, spytam, czy są jakieś przedłużacze ? Jeśli , to możecie coś polecić? W temacie jestem naprawdę zielony, także proszę o wyrozumiałość, bo to pewnie głupie pytania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności