Skocz do zawartości

Dyski 1.8" Na Allegro


cpu

Rekomendowane odpowiedzi

Cena pieknie spadla (bodajze o 110 PLN juz) i wg mnie to swietny zakup w takim price ;)

http://allegro.pl/item152118018_hdd_toshib...notebooka_.html

Do tego wciagnac obudowe dla dysku 1.8" i iRiver ma nowe sprawne serce a user dodatkowy, poreczny i przenosny dysk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 GB za 260 pln :o o kurde! niezla cena..

 

ciekawe za ile beda 80 GB

 

Watpie aby cena za 80 byla kiedykolwiek tak atrakcyjna jak za 60.

Ja gdybym dalej mial swojego H320 to bankowo w tej cenie bym wzial ten dysk do tego obudowe 1.8" i zmienil je tak ze 20 GB bylo by w obudowie na dane a 60 na muzyke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 GB za 260 pln :o o kurde! niezla cena..

 

ciekawe za ile beda 80 GB

 

Watpie aby cena za 80 byla kiedykolwiek tak atrakcyjna jak za 60.

Ja gdybym dalej mial swojego H320 to bankowo w tej cenie bym wzial ten dysk do tego obudowe 1.8" i zmienil je tak ze 20 GB bylo by w obudowie na dane a 60 na muzyke ;)

obudowe do tego ? znacyz sie od h340 .. jak to jest mozliwe, bo nie chwytam motywu

a na 60 gb muzyki to spoko mozesz wgrac rockboxa i miec FLAC'ki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 GB za 260 pln :o o kurde! niezla cena..

 

ciekawe za ile beda 80 GB

 

Watpie aby cena za 80 byla kiedykolwiek tak atrakcyjna jak za 60.

Ja gdybym dalej mial swojego H320 to bankowo w tej cenie bym wzial ten dysk do tego obudowe 1.8" i zmienil je tak ze 20 GB bylo by w obudowie na dane a 60 na muzyke ;)

obudowe do tego ? znacyz sie od h340 .. jak to jest mozliwe, bo nie chwytam motywu

a na 60 gb muzyki to spoko mozesz wgrac rockboxa i miec FLAC'ki :)

 

Nom tylko w tym momencie mialbym 20 GB ktore by lezalo - wiec kupil bym obudowe taka jak Tomker i mial dodatkowy przenosny dysk nie potrzebujacy zasilania dodatkowego :)

 

A co do FLAC to ja bym marzyl o playerku wielkosci Vibeza z 200 GB dyskiem - to by styklo na FLAC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tylko w tym momencie mialbym 20 GB ktore by lezalo - wiec kupil bym obudowe taka jak Tomker i mial dodatkowy przenosny dysk nie potrzebujacy zasilania dodatkowego

 

A co do FLAC to ja bym marzyl o playerku wielkosci Vibeza z 200 GB dyskiem - to by styklo na FLAC

ja sobie kupie moze ten dysk po wyjsciu gwarancji

 

ostatnio kupilem sobie baterie do h340, bo mi sie cos zchrzanilo, w sklepie mi powiedzieli ze bedzie lepiej jak kupie sam i ze szybciej to zalatwia niz gwarancje.. jednak co sie w sklepie okazalo pozniej, ze owszem wymienia baterie ale za 35 funtow (mialo byc free, w ramach serwisu) i na dodatek strace gwarancje... :angry:

wiec chyba wysle do serwisu i poczekam te 6 tygodni... juz i tak sie przyzwyczailem ze h340 nie dziala :(

 

zreszta co Wy byscie zrobili ? lepiej wymienic samemu ( w dodatku nie mam srubokreta ) w sklepie, czy wyslac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tylko w tym momencie mialbym 20 GB ktore by lezalo - wiec kupil bym obudowe taka jak Tomker i mial dodatkowy przenosny dysk nie potrzebujacy zasilania dodatkowego

 

A co do FLAC to ja bym marzyl o playerku wielkosci Vibeza z 200 GB dyskiem - to by styklo na FLAC

ja sobie kupie moze ten dysk po wyjsciu gwarancji

 

ostatnio kupilem sobie baterie do h340, bo mi sie cos zchrzanilo, w sklepie mi powiedzieli ze bedzie lepiej jak kupie sam i ze szybciej to zalatwia niz gwarancje.. jednak co sie w sklepie okazalo pozniej, ze owszem wymienia baterie ale za 35 funtow (mialo byc free, w ramach serwisu) i na dodatek strace gwarancje... :angry:

wiec chyba wysle do serwisu i poczekam te 6 tygodni... juz i tak sie przyzwyczailem ze h340 nie dziala :(

 

zreszta co Wy byscie zrobili ? lepiej wymienic samemu ( w dodatku nie mam srubokreta ) w sklepie, czy wyslac ?

 

Ja bym na twoim miejscu sam wieminil akku i cieszyl sie H340 przez swieta :) Pomysl co sie moze stac w ciagu tych 6 tyg ? Ja bym nie czekal od razu hurtem wzialbym ten dysk i zmienil jedna i druga rzecz za jednym razem. W H3x0 jedyne usterki wystepuja z winy usera - upadek playera, nie taka ladowarka, za niska temp... wiec ten serwis nie konieczny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu sam wieminil akku i cieszyl sie H340 przez swieta Pomysl co sie moze stac w ciagu tych 6 tyg ? Ja bym nie czekal od razu hurtem wzialbym ten dysk i zmienil jedna i druga rzecz za jednym razem. W H3x0 jedyne usterki wystepuja z winy usera - upadek playera, nie taka ladowarka, za niska temp... wiec ten serwis nie konieczny jest.

 

no a jak cos spartole :blink: ... jak cos sie stanie z elektryka, zreszta jak pisalem wyzej, nie mam nawet srubokreta..

 

jesli masz gdzies link do wymiany baterii to bylbym wdzieczny,

wczoraj probowalem wlaczyc ten co kiedys chomeros zamiescil na forum, ale niestety nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK zaraz Ci podam.

 

Ogolnie to trzeba miec totalnie 2 lewe rece zeby cos tam zepsuc :)

 

http://www.misticriver.net/showthread.php?...3259#post363259

 

##EDIT##

 

I jeszcze ten watek powinien byc pomocny:

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=11094

 

Jesli masz pytania to pisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zmiesci sie tylko gumke bedziesz musial jedna wyjac - na misticriver ludzie informuja o takich przerobkach. Gorzej troche jesli chcesz od razu miec wieksze akku i dysk - wtedy trzeba wywalic obie gumki i zrobic jakas separacje cienka tyle by bylo miedzy dyskiem a akku powietrze.

 

Ale to zaden problem wrzucic dysk 60GB do H320/H120, a nie jest problemem rowniez wlozenie akku 2200 wraz z dyskiem 60 GB do w/w playerow. Poza tym na misticriver byl watek o obudowach do H320 ktore ktos zlecil do zrobienia fabryce w Chinach. Aha no i tam jest troche ogloszen odnosnie sprzedazy playerow na czesci - jak chcecie to miec fachowo to po prostu trzeba zapolowac na obudowe od playera z serii x40 bo to jedyna roznica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wlasnie dowiedzialem ze HDD 80GB niestety nie zdaza dojsc z tajlandi do Niemiec gdzie zamowilem ten dysk i mam dostac forse spowrotem...

 

Nie wiem czy jest sens kupowac 60GB - musze zobaczyc czy obecny stan mojej biblioteczki muzycznej zmiescilby sie w calosci na 60GB x 3 - bo Karma z 60GB HDD wlasnie dzis do mnie wyjeciala - powinna byc do konca tego roku u mnie - mam taka nadzieje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO Oliver lepiej Ci wyjdzie kupno 2x60 niz tej jednej 80. A jedna 40 bedziesz mogl sprzedac druga zostawic w zapas albo wrzucic w obudowe 1.8" i miec magazyn danych przenosny :)

 

Moze to wyglada jakbym reklamowal te oferte dyskow ale wierzcie mi gdybym jeszcze mial swojego H320 to taki dysk juz by do mnie jechal - taki dysk zawsze byl moim marzeniem ! Do tego jeszcze battery pack z ebay (ten ktory sluzy do ladowania iRivera w terenie) i zestaw jest idealny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duke, jestem z wawy i chętnie bym pomógł, z tym że wymieniałem dyski tylko w ipodach a nie w iriverach hxxx więc nie mam pojęcia jak wyglądają one w środku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duke, jestem z wawy i chętnie bym pomógł, z tym że wymieniałem dyski tylko w ipodach a nie w iriverach hxxx więc nie mam pojęcia jak wyglądają one w środku...

 

To poradzisz sobie bez problemu - wyjecie dysku z Hxxx sprowadza sie do odkrecenia srobuek odsuniecia sobie baterii na bok - i wyjeciu jednej blaszki, lekkie podwazenie HDD i wyciagniecie go - that's all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnica w grubości tych dysków wynosi 3mm, więc pewnie będzie trzeba pozbyć się z jednej strony gumy i gąbki absorbującej wstrząsy - player będzie pewnie troche bardziej czuły na wstrząsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mowicie o modelu H320 ale jeszcze nie widzialem aby ktos w modelu H120 robil takie modyfikacje.... - nie wiadomo czy maja takie same podkladki. W moim H140 np jest gumka stabilizujaca dysk ale ona sie znajduje do okolo dysku a nie na nim wiec nie ma ona wplywu na grubosc playera......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mowie o tym co widzialem w h120 - tam jest dookola dysku taka guma, na oko 1-2mm, ja trzeba zdjac i jeszcze do tego jest taka gabka i ja pewnie tez trzeba bedzie zdjac jesli sie nie bedzie miescilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowimy o tym i o tym Oliver gumka jest jedna - taka niebieska :) I przy zakupie nowego dysku dostajesz ja wraz z HDD - jest ona i w jednym i w drugim playerku. Problemem jest to ze jest nie plastyczna i trzeba ja zdementowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności