Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne, wygodne, do domu i iPada (filmy+gry 90%,muzyka 10)


azi

Pytanie

Witam, szukam słuchawek bez kokosów tak zwanych, ktore moge podpiąć do przedłużacza do tv i pograć (nie potrzebuje mikrofonu) , albo w domu do laptopa/iPada i obejrzeć film, serial nie przeszkadzając innym.

Chciałbym nie wydać duzo, do 100zl mysle, bo nie będę ich używał BARDZO często.

Bardzo zależy mi zeby były wygodne, bajeranckie sa te poduszki na części opierającej sie o glowe ale w tej kasie pewnie sa to marzenia?

 

Liczę na Wasza pomoc, juz nie raz sie przydała. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A szukasz Pan słuchawek o jakim charakterze - ciemne, jasne, neutralne?

Do stówki polecam Fischer Audio FA-004 v2(używki) lub delikatnie powyżej stówki(poniżej stówki używki) - Superlux HD662F, HD669, HD661.

Poczytaj trochę i zdecyduj, bo każde z tych słuchawek mają inny charakter grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie jestem specem zeby jakos mocno sie określić, ale raczej chciałbym zeby słuchawki oddawały dźwięk w taki sposób jak autor ścieżki chciał zeby był on słyszany, czyli naturalnie, neutralnie tak?


edit:
chociaz w sumie jesli mialbym wybierac miedzy opcją która trochę podbija bas a nie podbija wybrałbym tą pierwszą

Edytowane przez azi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wcześniej już pisałem ale powtórzę - FA-004 V2, jak dobrze pójdzie to wychaczysz używki za 80 zł.

Jest to ta sama konstrukcja co Maxell Retro DJ i HM3 ale ze znacznie bogatszym wyposażeniem.

Co prawda izolacja nie jest imponująca jak na zamknięte ale są bardzo dobre słuchawki jak za ten hajs.

 

Kolejna ich zaleta, to trzy pary padów dzięki którym dobierzesz sobie dźwięk jaki lubisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

cos jest nie tak z ich stroną, nie mogę zamówić...

klikam dodaj do koszyka, albo nawet jeśli chce przejrzeć coś innego, strona robi się pusta i się nie wczytuje, spróbuje telefonicznie


panowie a zapytam jeszcze o jedno, czy przedłużacz ma duży wpływ na jakość?
taki będzie ok?

http://www.mediamarkt.pl/zielona-gora/kabel-hama-jack-3-5-gniazdo-jack-3-5-wtyk-3m,id-1016759

do telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O ziomeczki, dzisiaj przyszły, jestem w szoku. Bomba, graja mega, ja nie jestem na tyle kompetentny zeby tak opisywac dzwiek pięknie jak niektórzy na forum ale jestem zwyczajnie bardzo zadowolony. Mowia ze maja malo basu te słuchawki, ja lubię bas a nie brakuje mi go wcale, jedyne co zmniejszyłem soprany ale basu podbijac nie trzeba.

 

 

Mega mega dzieki za poradzenie mi tych Maxellow!

 

A dodam tylko ze w końcu kupilem na allegro, wzialem białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności