Skocz do zawartości
  • 0

Wybór słuchawek do gier


kwgp14

Pytanie

Witam mam problem z wyborem słuchawek. Szukam sprzętu, który najlepiej sprawdzi się w grach np. cs. Myślę nad steelseries siberia v2, superlux hmc631 oraz kingston hyperx cloud. Pracować będą na razie na zintegrowanej karcie, oczywiście mam zamiar kupić kartę dźwiękową. Może macie jakieś inne propozycje ? Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Na chwilę obecną posiadam Denony AH-D340 i CAL! + zintegrowana karta dźwiękowa. CAL wiadomo do gier średnio się nadają, Denony co prawda lepiej, ale to nadal nie to czego oczekiwałbym od słuchawek.

W cenie ok 200zł co będzie lepszym wyborem HMC631 czy Takstary TS671/HI2050 (a może coś innego)?

Temat ma już dwie strony a żadnych konkretnych informacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli OP się nie obrazi podłącze się do tematu.

 

Obecnie moimi słuchawkami "komputerowymi" są Maxell Retro DJ. Prawdopodobnie nie rozważałbym ich wymiany gdyby nie pewien szkopuł, konstrukcja muszli powoduje, iż moje uszy nieco się męczą, zwłaszcza przy dłuższym posiedzeniu. Dlatego właśnie zacząłem rozglądać się za nieco większą konstrukcją.

 

Naturalnym wyborem byłyby Superluxy HD 681, obawiam się jednak ,że ucho będzie się nieco pod nimi pocić. Zerknąłem na "wyższe" modele Superluxa i kusząco (wygodnie) wyglądaja HD330 i HD440 choć nie jestem przekonany czy potrzebuję aż tak ciężkich konstrukcji. Ciekawie wyglądają 681 Evo, wydają się nieco lepiej wykonane niż poprzednie konstrukcje SL. Żeby było jasne, nie chodzi mi o słuchawki typowo do gier, przy komputerze spędzam większość dnia (praca + muzyka w tle :) ), tak więc szukam słuchawek które na dłuższą mete nie będą masakrowały moich małżowin mocnym naciskiem.

 

Jestem totalnie w kropce bo w moim przedziale cenowym (~150 zł) wybór potrafi człowieka przygnieść.

Edytowane przez Kejoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności