Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe, następcy SHE9700


deka87

Pytanie

Niestety moje SHE9700są na wykończeniu i szukam czegoś równie dobrego, albo lepszego w niezbyt wysokiej cenie, najlepiej do ok. 100 zł. Muzyki słucham na Nokii 808.
Byłem dzisiaj w sklepie i słuchałem kilku słuchawek, ale większośc z nich "dudniła" - niskie częstrotliwości były tak jakby rozlane po całym paśmie, szczególnie SoundMagic PL11 i chyba ES18. Odpowiadały mi jedynie NuForce NE-700X, ale moim zdaniem grały trochę gorzej niż SHE9700 no i cena mogłaby być niższa.

SHE9700 niestety w Polsce nie mogę znaleźć, są na ebayu i amazonie, ale wydaje mi się że to podróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Spóźniłeś się brachu swoje shh9700 sprzedałem za 50zł.Może szukaj she9800 (sony ex85) jednak półka wyżej w porównaniu do9700 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety też ich nigdzie nie mogę znaleźć.

Słyszał ktoś jak grają SHE7050? Philips pisze o nich: "Czysty, naturalny dźwięk", ale w internecie można spotkać opinie, że brakuje w nich niskich tonów. W przypadku SHE9700 producent pisał: " Dźwięk wysokiej jakości. Domkładne odwzorowanie dźwięku." i według mnie to się zgadzało.

Proszę też o inne propozycje słuchawek wiernie oddających częstotliwości, brzmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli lubisz basowe granie a takie są she9700 zainteresuj się TDK eb950.Całkiem fajnie grają i cena wymiata.Tu masz w komisie

http://forum.mp3store.pl/topic/126740-hp700hd2000-eb950-ha-s680-e11-pady-hm5-lu2/?hl=%2Btdk+%2Beb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

SHE9700 basowe?
Pewnie zależy na jakiś odtwarzaczu się słucha, ale u mnie na Nokii 808 i wcześniej N82 bas był tylko wtedy kiedy był potrzebny, ale jak już był to potrafił zejść nisko i był "mocny".
Basowe to są SoundMagici i przy tym telefonie bas rozlewa się na resztę częstotliwości przez cały czas, a nie tylko wtedy kiedy jest potrzebny, przez co miałem wrażenie dudnienia, no i nie jest taki "potężny/głęboki" jak w SHE9700.

W tych TDK jak ten bas wygląda? Jest wtedy kiedy powinien być czy też włazi na inne częstotliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie basowe w pozytywnym sensie.O oryginalnych tdk eb9500 się nie wypowiem bo moje są nieco zmodowane brak oryginalnych filtrów(takie już kupiłem z forum).Teraz wkładając więcej lub mniej gąbki w środek grają jaśniej lub ciemniej w zależności czego mi potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności