Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki bezprewodowe do 300pln


Ldr

Pytanie

Cześć,

 

Potrzebuje słuchawek bezprzewodowych do słuchania muzyki w drodze do pracy/oglądania jakiegoś filmu na komórce/tablecie(bliska odleglosc) - do niczego wiecej. Nie oczekuje niewiadomo jakiej jakości zdajac sobie sprawe ze musialbym wydac znacznie wiecej pieniedzy.

 

Wpadly mi w oko:

PLANTRONICS BackBeat GO2

MEE AF80

 

Rumble Pierwsze maja duzy plus za to, ze sa dokanałowe oraz fakt, ze moge w kazdej chwili kupic. Odstrasza z kolei BT2.1

Drugie z kolei zyskuja w ocach za mozliwosc podlaczenia kabla.

 

Czy ktores z nich beda dobrym wyborem? Ewentualnie jakies inne propozycje?

 

Słuchane gatunki: Ska, roots, rock

Edytowane przez Ldr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Rumble podobno całkiem fajnie grają ale z takim budżetem to proponował bym odrobinę dorzucić i zakupić topowy model matrix2. Z tego co widzę u bigmarasa są w pełni dostępne. Podejrzewam, że jak powołasz się na forum to jeszcze coś wytargujesz. PLANTRONICS to z uwagi na starą technologię bt raczej bym odpuścił.

 

tu masz linki do matrixa na oficjalnej stronie oraz recka na innerfidelity gdzie na wall of fame widzę, że są.

http://www.meelec.com/product_p/hp-af62-cf-mee.htm

http://www.innerfidelity.com/content/bluetooth-headphoneheadset-survey-review-meelectronics-air-fi-matrix2-af62

Edytowane przez Wildcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Noontec Zoro Wireless

 

chętnie bym je kupił ale troche nie mieszczą się w cenie :(

 

 

@Wildcat - kusisz, ale nie jestem przekonany czy to nie będzie overkill w przypadku moich potrzeb.

 

ps. Jesli to ma jakies znaczenie, slucham na Lumii 925

Edytowane przez Ldr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Noontec Zoro Wireless

 

chętnie bym je kupił ale troche nie mieszczą się w cenie :(

 

 

@Wildcat - kusisz, ale nie jestem przekonany czy to nie będzie overkill w przypadku moich potrzeb.

 

ps. Jesli to ma jakies znaczenie, slucham na Lumii 925

 

 

Lumia to dość dobry grajek zatem nie ma się co tu obawiać. A potrzeby z biegiem czasu przy audio cały czas rosną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok rozważam teraz

Noontec Zoro Wireless i AF62 Matrix2

Noontec ma przewage mozliwosci kupna u mnie lokalnie wiec nie musialbym czekac na kuriera.

 

Ale pytanie wazniejsze: Czy ktos probowal na nich ogladac jakis film? Jak z desynchronizacja jest?


Wychodzi na do ze ostatecznie troche doloze i jutro zakupie Noontec Zoro Wireless

 

Ale jeśli ktoś by odpowiedział na pytanie:

Ale pytanie wazniejsze: Czy ktos probowal na nich ogladac jakis film? Jak z desynchronizacja jest?

 

to byłoby super bo to jednak dosc istotna kwestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

sam mam dylemat. właśnie padło mi wejście słuchawkowe w Lumi925 i nie mam jak słuchać muzyki;/

w cenie do 400zł Noontec Zoro Wireless, to dobry wybór?

Aktualnie posiadam Noontec Zoro HD

 

Zasadniczą przewagą AF62 Matrix2 nad Noontec Zoro Wireless jest wersja BT, między innymi to przeważyło w wyborze słuchawek. Nie wydaje mi się, żeby był sens pchania się w starą technologie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

sam mam dylemat. właśnie padło mi wejście słuchawkowe w Lumi925 i nie mam jak słuchać muzyki;/

w cenie do 400zł Noontec Zoro Wireless, to dobry wybór?

Aktualnie posiadam Noontec Zoro HD

 

Zasadniczą przewagą AF62 Matrix2 nad Noontec Zoro Wireless jest wersja BT, między innymi to przeważyło w wyborze słuchawek. Nie wydaje mi się, żeby był sens pchania się w starą technologie.

 

AF62 Matrix2 są mobilne? jedyne czego to obawiam się wielkości słuchawek. Jako że posiadam Noontec Zoro HD, to wiem czego się spodziewać po wersji bezprzewodowej

Jakość dźwięku to trochę inna sprawa. Nie dość że przez BT, to jeszcze Spotify:)

Edytowane przez maciek1027
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności