Jump to content
Brombo Turtle

Polecanki 2015

Recommended Posts

dzis leciutki wiosenny spoko zestawik na zachete - moze ktos cos tez poleci bo widze ze tylko ja tu glownie spamuje;) Rio budzimy sie ze snu zimowego! posluchal bym czegos konkretnego, co polecasz?;)

na początek nowy toro y moi

spoko ruski bendzik

i cos o czym malo wiem ale sie mi za to naprawde podoba:D

Polecam We Are Harlot - album wyszedl pod koniec marca - bardzo fajne energiczne rock&rollowe granie od nowej grupy wokalisty Asking Alexandria

CHolera, wszyscy polecają ten album, a ja nie mogę się przekonać. Może warto mu dać drugą szansę? :D

Tym razem coś od kangurów.Świetny 2płytowy album.Na pewno szansa na płytę roku :)

dziś dla odmiany nie skandynawski albo ruski stuff w polecankach a gleboko latynoski;)

na poczatek wspaniale duo z portugali:

a na deser ekipa chyba z meksyku. wprawdzie poza singlem nie wydali jeszcze albumu (albo do niego nie dotarlem) ale wroze im ogromny sukses!

no przyznam sie szczerze ze takiego poziomu to sie nie spodziewalem po producencie skladakow z serii cafe del mar

ciekawe jaka w tym zasluga wpolpracujacych przy tym albumie artystow..

sluchalem na rowerku w drodze z pracy do domu (ach jendak nie zdazylem przed burza;) i pomyslalem sobie ze moglo by sie Rio spodobac;)

• Like 1

Przynajmniej moje odkrycie ostatnich tygodni - Hindi Zhara. Jej najnowszy album Homeland to miejszanka idie rocka i jazzu. Bardzo przyjemna mieszanka na wieczory i nie tylko :)

Oto singiel promujący płytę (moim zdaniem wcale nie najlepszy kawałek albumu):

• Like 3

sluchalem na rowerku w drodze z pracy do domu (ach jendak nie zdazylem przed burza;) i pomyslalem sobie ze moglo by sie Rio spodobac;)

Seal-of-approval.jpg

• Like 1

Seal-of-approval.jpg

hmm to much advanced english for me;)

R-7116833-1434085210-9508.jpeg.jpg

seria dj kicks jest wedlug mnie dosc nierowna, zdazaja sie leprze i gorsze czesci ale ta autorstwa Dja Koze spokojnie miesci sie w tej pierwszej grupie. ladnie poprawila mi humor po nienajleprzym dniu w pracy;)

mały sampelek

CS2781404-02A-BIG.jpg

jedna z najdluzej utrzymujacych sie pozycji na mojej playliscie w rowerowym grajku;)

nie wiem czy ta plyta jest taka wybitna czy ja poprostu wybitnie lubie ten zespol :lol:

• Like 1

Polecam świetną płytkę Tima Bowness'a-Stupid Things That Mean The World :)

little-bootsjpg.png

mysle ze plytka warta uwagi zwlaszcza milosnikow dobrego popu;) moze w porownaniu do np takiej rosin murphy tu troche brakuje ale tak pozatym jest calkiem spoko

Arcane ─ Known/Learned

• Like 2

musze sie przyznac ze w tym roku polubilem mocniej wytwornie ninja tune. kolejny (po spaceku) artysta z wyzszej polki wydał jej nakladem calkiem niezly album. mowa tu o bardzo utalentowanym wedlug mnie beatmakerze ze stanow ktory nie raz i nie dwa szczene moja zdazyl sponiewierac:D

a gdyby ktos jakims cudem (czasem wydaje mi sie ze wszytko jest mozliwe..;) przegapil pierwszy z wyminionych albumow:

powiem szczerze ze wyjatkowo nienawidze chodzenia po galerii handlowej ale wczoraj wyjatkowo dalem rade i to nawet z bananem na ryju :D szkoda tylko ze znowu nie udalo mi sie kupic butow:/

z okazji nieopuszczajacego nas lata dzis w polecankach plyta z ktora pewnie jeszcze dlugo bedzie mi sie kojazyc piekna pogoda. nie tylko dlatego ze sluchalem jej nagminnie dojezdzajac rowerkiem do pracy w upalne dni ale tez chodzi o sam material. lata 80 ale jest naprawde grubo - zaden tam pastisz, tworcze opracowanie itd - muza jest poprostu jak zywcem zerznieta z tamtej epoki a umiejetnosci pisania piosenek wprost na szczyt listy przebojow - jaka imho posiada grecka artystka nie powstydzilabysie sama sabrina ;)

Szczęka opadła.Kompletna egzotyka zespół z Singapuru :)

• Like 2