Skocz do zawartości
  • 0

Które słuchawki wybrać SM e10S czy Sony MDR EX650?


garot

Pytanie

Witam

 

Chciałbym zakupić nowe słuchawki, i przeglądając internet zaciekawiły mnie 2 modele:

 

Soundmagic e10S

Sony MDR EX650

 

Są to słuchawki douszne, gdyż takich właśnie szukam do mojej xperi Z (dlatego ważny dla mnie jest też mikrofon na kablu)

 

O ile w SM można sporo naczytać, to tak o Sony ciężko mi coś znaleźć, dlatego zwracam się do was z prośbą czy ktoś ich używa i może coś o nich powiedzieć?

 

Obie słuchawki dostały wyróżnienie na What Hi FI., lecz różnią się znacząco ceną.

 

Generalnie jestem przekonany do sprawdzonych E10, lecz często wyczytałem że nie są najwygodniejsze i trudno je dopasować do ucha. Ja zawsze miałem z tym problem, i moje poprzednie Senki cx200 II ciągle mi wypadały z ucha, dlatego właśnie zainteresowałem się tymi Sony, bo podobno są mega wygodne. Ponadto dobrze wyglądają na "papierze".

 

Jeśli chodzi o moje preferencje muzyczne, to lubię soundtraki z filmów i gier, gdzie jest wiele klasycznych instrumentów, ale także trochę elektroniki. Lubię szczegółowość instrumentów, oraz fajne wysokie i średnie tony, bas nie jest dla mnie tak ważny, nie lubię jak bas przytłumia inne pasmo.

 

Ważnym czynnikiem jest dla mnie wytrzymałość, nie mam zamiaru po roku kupywać nowych :)

 

Które w takim razie były by lepsze dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Generalnie jestem przekonany do sprawdzonych E10, lecz często wyczytałem że nie są najwygodniejsze i trudno je dopasować do ucha. Ja zawsze miałem z tym problem, i moje poprzednie Senki cx200 II ciągle mi wypadały z ucha, dlatego właśnie zainteresowałem się tymi Sony, bo podobno są mega wygodne. Ponadto dobrze wyglądają na "papierze".

E10 są wg mnie b.wygodne, masz conajmniej 4 (albo 5) rodzajów nakładek silikonowych, w tym jedną bi-flangle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności