Skocz do zawartości

Przesiadka z SanDisk Sansa Clip na ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim. Po długich przemyśleniach i jakąś głupawką na mp3 z bluetooth postanowiłem się uspokoić i w końcu dorosnąć do pełnoprawnego odtwarzacza przenośnego :)

 

Tu także kieruję do was moje pytanie na co się przesiąść ?? Cena do 500zł przemyślę propozycje używane ale tylko z naszego bazarku.

 

Słucham praktycznie wszystkiego co wpadnie mi w ucho.... oprócz hard metal, metal, opery, techno.

Także najpierw wybierzmy grajka a później zajmijmy się słuchawkami. Na razie mój nowy nabytek będzie grał pod słuchawkami JBL J55

Edytowane przez licha89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź coś z Cowna. D2, J3 lub coś innego, byle by miało slot na kartę. Do 500 zł. na pewno znajdziesz. Nie polecam apple ze względu na ograniczenia które stwarza. Tak Touch jak classic. Dla mnie są to beznadziejne payery. Gdybyś miał jeszcze 200/300 zl więcej to DX 50. Odtwarzacz na lata, zresztą jak każdy Cowon również ::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Gra jak gra właśnie.... Wielkość czy grubość nie robi na mnie wielkiej różnicy :) zawsze sanse mogę mieć na szybkie wypady na piwko czy tym podobne. Ale chcę się przesiąść na coś konkretniejszego bardziej barwnego z szerszą sceną. Coś co zrobi na mnie łał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ale konkretnej odpowiedzi nigdzie nie ma jedynie ze x1 niby troszkę lepszy, drudzy piszą, że nie itp. W sumie do 500zł

 

jest tylko x1 i Sony E585. w Clipie przeszkadza mi to, że ma za mało mocy i jakoś tak nie zbyt dobrze napędza większe słuchawki. Jak ma się to w przypadku powyższych 2 modeli mają znaczną przewagę nad clipem ? Jakim grajkiem jest sony ciepłym, neutralny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś sprecyzować pojemność, jaka Cię interesuje.

 

Ja chwilę temu stałem przed podobnym wyborem (w sensie - plejer za podobną kasę). Z tym, że pojemność, jaka mnie interesowała to od 32 giga (nieważne, czy pamięć wbudowana czy karta). I miał być nowy.

 

W związku z powyższym odpuściłem Sony 585 - tylko 16 giga (choć jako posiadacz w pełni zadowalającego Sony 638 - tego 585 brałbym w ciemno, mając nadzieję, że muzycznie dużo bym nie ryzykował).

 

Zrezygnowałem z Fiio X1 - nie odpowiadał mi dźwiękowo. Tu jak sądzę kwestia posiadanych słuchawek. Dużo jest opinii chwalących ten odtwarzacz. Choć i znajdzie się kilka negatywnych.

 

Już tylko na podstawie opinii przestałem brać pod uwagę player Nova N1 - mimo, że dźwięk chwalony, podobno bywa kapryśny w kontekście podłączanych słuchawek. Ponadto znalazłem opinie, że mocy / głośności mu brakuje. Nie ryzykowałem.

 

Summa summarum podniosłem początkowy budżet (z 400/500 do 600) i kupiłem (w sumie też trochę w ciemno, bo informacji w necie jak na lekarstwo) Cowona M2 (wersja 16 GB plus karta).

 

Mi pasuje.

 

Zakładam jednak, że jeśli wystarczy Ci mniejsza pojemność - ilość potencjalnych odtwarzaczy będzie większa.

Edytowane przez TVTV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności