Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne +/- 200zł


nowaleksandria

Pytanie

Nie chcę powtarzać wątku, ale poszukuję słuchawek nausznych do słuchania muzyki na zewnątrz (głównie), jak i czasami w domu. Słucham przeróżnej muzyki, rock, post-punk, new wave, jazz, blues, sporadycznie klasyczna czy klimaty symfonicznego lub viking metalu i inne, zdarzy się np. elektroniczna w postaci Kraftwerku. Narazie źródłem będzie telefon, więc może lepiej wybrać sprzęt, który nie ma bardzo dużych wymagań w tej kwestii. Choć planuję odtwarzacz, kiedy budżet pozwoli. Chciałabym przeznaczyć na słuchawki mniej więcej 200zł. Znalazłam modele jak: CAL, Shure SRH240, AKG K518 (miałam okazję słuchać i tu pałąk jest niewygodny). Wymienianie kolejnych nie ma sensu, gdyż nie mam pojęcia, co najlepiej mogłoby się sprawdzić. Mam nadzieję, że ktoś się odezwie i coś doradzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

"Nie chcę powtarzać wątku" ale i tak to zrobię, a Wy macie mi odpowiedzieć setny raz na to samo pytanie...

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powinny być warny/bany, bo to staje się powoli męczące. Ew. możliwość założenia tematu po tygodniu od rejestracji i np. 10 postach.

 

O każdych słuchawkach można poczytać recenzje i to czasem kilka - można sobie porównać wszystko.

 

Starfish widocznie nie zaglądasz tu często. Tematów o tej samej treści są setki i za każdym razem kolejny nieogarnięty nowy użytkownik nie ma zamiaru samemu nic zrobić, tylko zakłada konto, żeby mu ludzie podali na tacy rozwiązanie, które pokrywa z wieloma starszymi tematami.

Edytowane przez FeX
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A Ty dumny jesteś z bezwartościowego postu?

Prawie tak dumny jak z Twojej bezwartościowej docinki.

Posiedź trochę na forum to zobaczysz jakimi leniwymi ignorantami są ludzie pytający w tym dziale. Zero jakiejkolwiek inicjatywy własnej. W tej cenie i z takimi wymaganiami to już wszystko zostało napisane, więc każdy kolejny tego typu temat to wyłącznie zawracanie doopy.

 

Większość forumowiczów z doświadczeniem rzyga już tymi "powielaczami".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Okej, faktycznie, posprawdzam jeszcze na własną rękę. Po prostu nie zawsze wybór jest prosty, jeśli chodzi o takie preferencje, a nie inne, co nie wszędzie w recenzjach/wątkach jest wyróżnione. Inaczej z opinią kogoś, kto miał do czynienia z np. dwoma modelami z tej półki. Przepraszam w takim razie za zaśmiecanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności