Skocz do zawartości
  • 0

Tanie słuchawki nauszne do filmów.


LrPrl

Pytanie

Szukam i szukam, a może Wy coś polecicie.

Słuchawki tylko i wyłącznie do filmów, nauszne. Zastanawiam się nad Maxell dj retro, ale może coś tańszego idzie wyrwać. Głównie chodzi o stosunek jakość-cena oraz o wygodę użytkowania. Zastanawiam się również nad SHP 1900 - cena to jedyne 24zł!

Ogólnie chciałbym jak najtaniej a zarazem aby dało się na nich oglądać filmy. Zresztą, wcześniej korzystałem z najtańszych słuchawek z tesco, były by ok, ale szybko się rozleciały - gąbki ciągle spadały i dodatkowo "sypały się". Nie muszą mieć też długiego kabla i tak będę musiał kupić jakiś kabel aby sobie przedłużkę zrobić i puścić dookoła pokoju.

Słuchawki będę zamawiał tylko i wyłącznie na allegro, jednak totalnie nie obchodzi mnie wysyłka bo zostało mi jeszcze kilka kuponów na darmową wysyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, te Philipsy które podałeś nie są bardzo wygodne. Proponuję słuchawki Sennheiser hd201 które są idealne do filmów, w ogóle nie czuć ich na głowie, nie cisną w uszy bo uszy wchodzą w całości w muszle i dobra izolacja przy czym jest to produkt markowy i mimo że budżetowy to jakiś poziom reprezentuje (dość ok jak na cenę). Superluxy również odradzam ze względu na ucisk przy dłuższym użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hd201 podawałem w zamyśle o wygodzie bo co to za przyjemność z oglądania filmu jak po ~20 minutach oglądania uszy bolą? To nie są słuchawki polecane do odsłuchu muzyki....

Żeby nie było, że się uparłem to podam jeszcze Philipsy shp2000 lub 2500, drugi model posiada potencjometr, też sie nadadzą (cały czas myślę o wygodzie) Jeśli autor stawia wygodę na dalszym miejscu to shp1900 będą najlepszą opcją (cena/jakość). Wszystkie wymienione modele słuchawek były przeze mnie użytkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Creative Fatality.Tanie świetnie grające z dużą sceną.Masz na forum.Ja tez swoje niedługo będę sprzedawał

Edytowane przez progmarky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0

50zl do wymiany kabel, ja za 20zl wiecej moge sprzedax 100% sprawne fatality w stanie bardzo dobrym a nawet idealnym z pudelkiem dowodem zakupu itp. Itd. Nawet bas mod moge zrobic w cenie.

10min temu zrobiłe antybas mod i naprawdę teraz grają mega jak dla mnie. Poszukaj jakiś używek w twojej okolicy za 30-50zł zrób antybas moda i masz porządne słuchawki w niskiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chce ich, dodatkowo ograniczam się do budżetu w wysokości 30zł bo jeszcze kilka rzeczy kupiłem na allegro :P
Dlatego wybieram między: SHP2000 lub SHL3000 dj ;) Chyba te drugie wezmę :P

 

Byłem w RTV Euro AGD i przetestowałem sobie SHL3000 dj (cena tam to 70zł...) i moim zdaniem słuchawki są OK, właśnie je zamawiam :)

Edytowane przez LrPrl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie SHP a SHL3000 :)
Przyszły i pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Dobrze wykonane, ładnie wyglądają a grają - przeciętnie. Jak na 28zł jest całkiem OK, co prawda pass jakiś taki trochę płytki, ale podkręciłem w EQ i jest naprawdę dobrze :P Może jak się trochę wygrzeją to będą lepiej grać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trzeba było brać shp jedna literka w nazwie różnicy niby niewiele ale w dźwięku przepaść oczywiście na korzyść shp

 

Wysłane z mojego LG-P970 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności