Skocz do zawartości

Wybór wzmacniacza przenośnego pod Etymotic MC5


Sound John

Rekomendowane odpowiedzi

Witam myślę nad zakupem przenośnego wzmacniacza słuchawkowego cena do 160 zł max może być używany, mam okazję kupić FiiO E11 za 140zł stan bardzo dobry + nowa bateria. Do pewnego czasu byłem szczęśliwym posiadaczem Brainwavz M1 które były moim zdaniem genialne tylko gdyby nie ta izolacja ;o Załamał się kabel przy słuchawce próbowałem naprawić niestety nic z tego. Jeszcze przez 4 dni będę posiadał Fisher Audio Etherna Pro(v1) sprzedaję bratu, kupiłem ponieważ chciałem sprawdzić jakieś basowe słuchawki niestety głowa mnie od nich boli po dłuższym odsłuchu. W tym tygodniu zakupiłem Etymotic MC5 jeszcze ich nie testowałem, przyjadą mi za kilka dni:) Zakupiłem ze względu na izolacje a także analityczne brzmienie. Prawdopodobnie trzeba by było je nieznacznie ocieplić, chciałbym uzyskać podobny dźwięk jak w M1 może trochę mniej basu

I jak w temacie jaki wzmacniacz(tylko przenośny)?

 

Grajek Htc One S(520e-bardzo dobry odtwarzacz, bardzo naturalny nie podbija żadnego pasma, widziałem taki wykres niedawno)

Słuchawki Etymotic MC5

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierzam niedługo zmienić telefon...

W takim wypadku chyba dobrym zestawieniem byłby sgs5+FiiO E11,Nuforce MMP?

Lub Nexus5+FiiO E6/ewentualnie jakiś w miarę chłodny wzmacniacz?

Trochę szkoda mi kasy na samsunga bo to koło +5 stówek (znalazłem nexusa 32gb za 1200 zł pewniak) tak że mógłbym kupić wtedy Audeo PFE012 + np. FiiO E11

Tak że proszę o pomoc ci do jakości dźwięku w poszczególnych przypadkach (nieukrywam że perspektywa prawie 2x dłuższego czasu działania na bateri w sgs bardzo by mi pasowała)

Ciekawe żeczy znalazłem na tej stronie

Nexus 5

http://www.gsmarena.com/lg_nexus_5-review-1011p7.php

SGS5

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5-review-1064p8.php

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że kupię jakieś słuchawki nauszne bo mi by się przydały Akg k514 mkii albo v-jays (mogę kupić nowe za 130) były by dobre?

Niedługo będę zmieniał telefon i będę używał jako Playera na hi-fi słyszałem żenexus 5 jest dobry ale pprzetestuje je w media wszystkie :)

Tak że kupno wzmacniacza narazie odchodzi w niepamięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz, to zwróć uwagę na Lumie, bo grają bardzo fajnie, ocieplonym dźwiękiem. windows nie ma miliardów bajerów znanych z androida, ale to bardzo solidny system z najważniejszymi funkcjami, który w ostatnim czasie dość szybko się rozwija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok popatrzyłem popytałem i takie o to pytanie mi się nasuwa.... Mianowicie

Co zagra lepiej...

1.Nexus5 lub inny telefon + FiiO e7k (podłączony przez usb)

2.IPod Touch 4

3.IPod Touch 4 + FiiO E7k

(nie bardzo uśmiecha mi się kupno dwóch tych urządzeń wolałbym kupić jedno jednakże proszę o opinie co zagra lepiej zdaje mi się że zestaw nr3, oraz który zestaw będzie na 2 miejscu wtedy będę wiedział co kupić. Bo telefon i tak prawdopodobnie zmieniam)

W przyszłości zamierzam kupić Audeo 012 możecie też wziąść pod uwagę.

Nie to że etymotic mi nie pasują pasują mi i to bardzo po prostu chce spróbować Audeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiio powinien zagrać lepiej, niż Nexus, chociaż ma taki cyfrowy nalot na górze i w tej cenie lepszym wyborem byłby w mojej opinii TCG U-skin, który właśnie nieco ociepla. ciężko mi stwierdzić, czy zagra on lepiej, niż sam Touch 4g. po LODzie wzmak z U-skina powinien być lepszy, niż ten z dziurki słuchawkowej od Taczki. wnioski wyciągnij sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj mi przyszły etymotic zaje**** słuchawki fajne analityczne brzmienie i to wyciszenie :o

Fajna sprawa. Dźwięku jednak nie potrzebuje ocieplać może być neutralny Player albo nawet nieco zimny :)

Więc albo taczka albo FiiO...

Chyba zdecyduje się na teczkę w najbliższym czasie.

A FiiO E07k może kiedyś zakupię jak jakaś kasa wpadnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zarówno Ety jak i Taczkę. Świetne połączenie! :)

 

PS. Jak chcesz kupić mojego iPoda Touch 4gen 32 GB to podbij na priv :) (zmieniłem na iPhone 4S, więc leży bezczynnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności