Skocz do zawartości

SHP9500 zbiorowka


adikadik

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki jest orientacyjny czas realizacji (A)

i cena ostateczna z wysylka? ( B)

Ad.A

"Ile: 300 zeta juz z wysylka do Ciebie" - 1 post

Ad.B

Nie wiem - zależy kiedy Amazon wróci do normalnej ceny :>

1 tura była zamówiona 25.10 niektórzy otrzymali sprzęt już 31.10 (lub dziś)

także tak z tydzień trwa realizacja

 

EDYTA:

paka z drugiej tury zacumowała u Niemców. tradycyjnie poczekam 24h na ew. zmianę ceny dla 3. tury co by je połączyć. jak nic się nie ruszy, puszczam tę pakę dalej

Edytowane przez adikadik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panie kolego jestem zainteresowany prosze mnie dopisac do listy i dane do wysylki podac

Zaktualizowany 1 post

tylko 6 szt. po 69 eur każda - to jeszcze nie to :P

To jak - cena bez zmian(300pln)nizsza, wyzsza, bo troche balagan w watku?:) jak z gwarancja?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panie kolego jestem zainteresowany prosze mnie dopisac do listy i dane do wysylki podac

Zaktualizowany 1 post

tylko 6 szt. po 69 eur każda - to jeszcze nie to :P

To jak - cena bez zmian(300pln)nizsza, wyzsza, bo troche balagan w watku? :) jak z gwarancja?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Czekamy na 59 EUR - będzie.

Gwarancja - amazon.de (na końcu roześlę mejlem numery zamówień itd.- to wystarczy do reklamacji, służę też pomocą w razie czego)

Jaki bałagan - patrz na 1. post który na bieżąco aktualizuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli informacja o cenie 300PLN z pierwszego posta jest aktualna na teraz, czy jedynie jesli cena zostanie obnizona do 59eur(skad pewnosc ze cena spadnie)? Gwarancja moze byc realizowana przez polski serwis phillips czy tylko wysylka do Niemiec? Przepraszam jesli mecze pytaniami, ale sadze ze odpowiedzi na te pytania warto umiescic w pierwszym poscie, aby wiecej takich ciekawskich nie meczylo autora watku:)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mp3store.pl/topic/108569-philips-shp9500/page-3

Nie jest to jedyny temat o tych słuchawkach :)

Może inaczej, to jest temat o zbiorowym zamówieniu

Edytowane przez krzysiek313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie idea jest taka, że akcja ma sens, jeśli cena spadnie do 59 euraczy, kiedy to szanowny kolega złoży zamówienie. Skąd wiadomo, że spadnie? Bo do tej pory słuchawki co jakiś czas pojawiają się w tej cenie u konkretnego sprzedawcy. I to w sumie tyle. Do tej pory raczej rzadko kto z forumowiczów cisnął o gwarancję przy słuchawkach- ja robiłem dużo dziwnych zakupów, nie była mi potrzebna, ale w razie czego, jak napisał @adikadik - da się coś w tym temacie wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej:

 

właśnie rozmawiałem na czacie z konsultantem Philips (screen z czata zapisałem dla potomnych jakby co) .. potwierdził, że wystarczy wydrukowane potwierdzenie realizacji zamówienia wydrukowane z konta na amazonie w celu realizacji gwarancji w Polsce .. z takim wydrukiem należy się udać do serwisu philipsa i będą honorować gwar .. myślę, że całość informacji może się przydać zainteresowanym i ułatwi podjęcie decyzji o zakupie :) .. sam już nie mogę się doczekać odsłuchu :)

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej:

 

właśnie rozmawiałem na czacie z konsultantem Philips (screen z czata zapisałem dla potomnych jakby co) .. potwierdził, że wystarczy wydrukowane potwierdzenie realizacji zamówienia wydrukowane z konta na amazonie w celu realizacji gwarancji w Polsce .. z takim wydrukiem należy się udać do serwisu philipsa i będą honorować gwar .. myślę, że całość informacji może się przydać zainteresowanym i ułatwi podjęcie decyzji o zakupie :) .. sam już nie mogę się doczekać odsłuchu :)

Sorry za OT
Dzieki. Potwierdzenia zamowien bede rozsylal na PW (link do PDF-a) bo nie zdazylem ostatnio ich podrukowac i wlozyc do paczek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuś wiadomo o 2 turze?

 

 

(...)

paka z drugiej tury zacumowała u Niemców. tradycyjnie poczekam 24h na ew. zmianę ceny dla 3. tury co by je połączyć. jak nic się nie ruszy, puszczam tę pakę dalej

 

 

Widzę że z mojego wyczekiwania na razie nic :) Zatem jutro z rana opłacam wysyłkę do PL paki z 2. tury, którą wyślą po południu i powinna dotrzeć do mnie w okolicach piątku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co być w gorącej wodzie kąpanym. 69 euro to też atrakcyjna cena, ale skoro już dwa razy spadała do 59, to do końca tygodnia można spokojnie poczekać.

 

 

Jestem tego samego zdania. Poczekać jeszcze góra te dwa, trzy dni a potem niech zainteresowane osoby się jasno określą czy chcą czekać dalej (IV tura?) czy dopłacają te 10 euro czy rezygnują. Mnie cena 69 euro pasuje i nawet teraz za taką kwotę bym je chętnie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę! :) poszło pw z prośbą o podanie konta.

 

III tura - trwają zapisy (zapraszam)

1) atom_

2) Thomm

3) Gorionn

4) szkubi (adres do wysyłki!)

5) RENMEi

6) PENDRAGON (jedną nogą :P + adres do wysyłki!)

7) marlonqpa

8) salo

9) monk666

10) Audeze

11) siekier

 

Dopisałem Cię do listy w 1. poście

 

ps. paka z drugiej tury dziś ruszy w drogę do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie dopisywać ale co tam. Jak się uda to się uda.

 

III tura - trwają zapisy (zapraszam)

1) atom_

2) Thomm

3) Gorionn

4) szkubi (adres do wysyłki!)

5) RENMEi

6) PENDRAGON (jedną nogą :P + adres do wysyłki!)

7) marlonqpa

8) salo

9) monk666

10) Audeze

11) siekier

12) BarteqW

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę! :)

 

III tura
1) atom_
2) Thomm
3) Gorionn
4) szkubi (adres do wysyłki!)
5) RENMEi
6) PENDRAGON (jedną nogą :P + adres do wysyłki!)
7) marlonqpa

8) salo

9) monk666

10) Audeze

11) .:SiekieR:.

12) El Cajon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności