Skocz do zawartości
  • 0

Nuforce NE 700X czy 600X ?


M-ILL

Pytanie

Witajcie, możliwie najszybciej chcę zamówić moje pierwsze porządne dokanałowe słuchawki. Budżet to maksimum 200zł. Po przeczytaniu kilkunastu recenzji i testów wybór padł na Nuforce. Jestem bassoholikiem, głównie słucham electro itp. Będę słuchał muzyki głównie w zatłoczonych miejscach oraz podczas biegania. Zastanawiam się jedynie nad NE 700X i 600X, te drugie mają dwa razy większy opór (32Ohm) oznacza to że będą wyraźnie cichsze ? Odtwarzaczem będzie SE Live with Walkman, później Motorola Moto G. 600X są dwa razy tańsze i gdyby nie ten opór to brałbym je, mimo tego że siedemsetki są duużo ładniejsze. Poza głośnością grają podobnie ?

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bierz NE 700 X i będziesz Pan zadowolony :)
To jest zupełna inna filozofia grania, 600 mają tylko bas ( tak jak byś miał subwoofer na głowie )
700 mają już naprawdę ładne brzmienie i basu Ci nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Telefon je napędzi, ale oczywiście lepszą jakość odtwarzanej muzyki uzyskasz kupując pleyer. Najlepiej to kup te słuchawki i wtedy zobaczysz czy czegoś Ci brakuję i jeśli tak to możesz się rozglądać za odpowiednim sprzętem pod nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ładnie jest nie odbierać przesyłki.
Co do dźwięku pl21 nie wypowiem się bo ich nie słyszałem.
Ale zawsze możesz zrobić tak: jak przyjdą możesz je posłuchać i wtedy zdecydować czy Tobie pasują a jeśli nie to wystawisz je w komisie z niewielką stratą. Ktoś się na nie zawsze może skusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Prawda i nie prawda :)
Awaryjna była pierwsza wersja.
Teraz w sprzedaży jest rev 2 i nic złego Ci się z nimi nie powinno stać. One zostały dość mocno poprawione a dźwięk nie uległ zmianie.

Edytowane przez atom_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak w tych słuchawkach jest za mało basu to może pora iść do laryngologa ?
Nie słyszałem tych produktów od Sony.
Co do NE 700 x to daj im czas na wygrzanie. Minimum tak z 50 h a będą grały lepiej - zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cofam to co powiedziałem, nie zauważyłem że miałem poprzestawiane opcje dźwięku w ustawieniach + złe wkładki. Teraz jest jak najbardziej ok. Dzięki za pomoc.


Ale i tak basu jest troszeczkę za mało, jestem przyzwyczajony do XB500 gdzie bas przyjemnie masuje czaszkę :)


Zostawię je włączone na noc, jaką muzykę i głośność dać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności