Skocz do zawartości

Głośniki przenośne. Nokia Play 360 czy Nokia PlayUp JBL MD?


ryyyAv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

interesuje mnie niedrogi a niezły głośnik który będę mógł zabierać np. na rolki, ognisko itd..

 

Mam dylemat. Nokia Play 360 czy Nokia PlayUp JBL MD? A może coś jeszcze innego? Cena 230zł za nówkę bezpośrednio od Nokii brzmi nieźle. Chyba inne głośniki tego nie przebiją.

 

Podobna cena, ale nie wiem który lepszy. Bardzo proszę o wskazówki :)

 

Nokia Play 360

http://www.nokia.com/pl-pl/akcesoria/akcesoria/md-50w/

 

Nokia PlayUp JBL MD

http://www.nokia.com/pl-pl/akcesoria/akcesoria/md-51w/

Edytowane przez ryyyAv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryyyAv dzięki, bo dzięki Tobie zainteresowałem się sam PlayUp'em. Sam prosiłem o pomoc w doborze głośnika, ale najwidoczniej mało osób ich tu używa, bo odpowiedzi kilka tematów niżej nie uzyskałem. Byłem ze 3 razy w MM i S., by posłuchać różnych głośników. Ciężko jednak o odsłuch w tak dużych pomieszczeniach, ale przynajmniej przy niektórych modelach od razu wiedziałem, że to nie to.

 

Wszystko albo drogie - powyżej 300zł a te tańsze lub nawet te małe JBL za ok. 199 grają słabo (może by zabrać to pod namiot to ok, ale u mnie ma być ten głośnik użytkowany w domu jako głośnik dla Ipada). Byłem blisko zakupu Sony SRS-BTM8, bo grał całkiem nieźle. Trochę dziwny kształt i zasilanie z baterii AA albo standardowy zasilacz. Obok w sklepie leżał LG NP NP3530 - też ciekawe brzmienie, ale cena powyżej 300zł. Były na Allegro od jednego sprzedawcy z Krakowa w cenie 179zł i chciałem go kupić, jednak nie mieli już ich na stanie. Znowu powrót do Soniacza, tym bardziej, że pojawiły się w Tesco za 219zł, a w S. był jeden z wystawy za 179zł.

 

Wtedy przejrzałem forum, zobaczałem Twój temat i poszukałem wiadomości i recek PlayUp'a. Przejechałem się do MM, posłuchałem jak gra i wiedziałem, że to najlepszy wybór będzie zwłaszcza, że nówkę udało mi się wyrwać za 209zł (kolor żółty, ale kolor nie gra). Oprócz samego brzmienia na plus bateria - ta standardowa od Nokii. Wymiana będzie tania a i głośnik całkiem nieżle na niej trzyma.

 

Co do tego Sony to tu masz link z promocją z Tesco http://www.tesco.pl/produkty/multimedia/przenosny-glosnik-sony-srs-btm8 Co prawda niby do dzisiaj tylko, ale przedłużyli tę promocją już tydzień temu, wcześniej była do 10.09. Jest zatem szansa, że dopóki nie sprzedadzą to będzie przedłużana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktoś odpisał i to wyczerpująco :)

Dzięki bardzo za odpowiedź.

Ja chyba też kupię ten głośnik Nokii Jbl na allegro z wysyłką jest za 239zl bezpośrednio od producenta i właśnie żółty. Podobno ten droższy Nokia Play 360 jest jeszcze lepszy. (pcworld ta sama osoba recenzjonowala oba głośniki) Może uda mnie się go znaleźć w dobrej cenie (prowadzę kilka rozmów) Jak nie, to kupię ten sam co Ty ;)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z promocji na Allegro - zakup poprzez mobilną aplikację dawał bon na 20zł. Stąd mogłem go wziąć za 209zł :) O 360 też czytałem, ale ciężko dostać no i jest droższa. Bez odsłuchu nie chciałem brać w ciemno. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik właśnie dotarł. W domu zupełnie inne granie, na duuuuuży plus. Nie jest to zestaw kina domowego, ale JBL się postarał. Wiadomo, że każdy ma inne wymagania i jednemu to nawet jako mobilny głośnik nie wystarczy, ale ja jestem bardzo zadowolony. Parowanie przez NFC czy przez Bluetooth nawet z kilkuletnimi telefonami nie stanowi problemu. Basik daje radę, może trochę więcej góry mogłoby być, ale tak jak pisałem wyżej - kina się nie spodziewałem. Głośność też bardzo dobrze oceniam. No i może po kilkudziesięciu godzinach grania wyrobi się bardziej "chłop" :) Tych wydanych 209zł nie żałuję i na pewno żona będzie zadowolona.

Edytowane przez matkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności