Skocz do zawartości

Słuchawki, głośniki i karta dźwiękowa (500-600zł)


0rock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chyba odpowiedni wybrałem dział.

Zamierzam zmienić słuchawki, aktualnie mam Sennheiser hd201 podłączone do wzmacniacza Unitra WS-503. Upatrzone do zakupu mam Creative aurvana live ale potrzebują dobrego źródła bądź dobrej karty dźwiękowej. Chciałbym również wymienić wzmacniacz albo go zastąpić samą kartą dźwiękową?(zintegrowaną kartę dźwiękową mam). WS-503 trochę mi przeszkadza swoją wielkością i chciałbym czegoś mniejszego. W dodatku potrzebuje małych głośniczków wyłącznie do filmów bo muzyki słucham na słuchawkach więc jakość nie musi być jakaś bardzo wymagająca, bardziej zależy mi na jakości dźwięku w słuchawkach.
Tak więc praktycznie potrzebuje wszystkiego od zera :) Co polecacie tak do 500-600zł? słuchawki też możecie polllecić o ile jest coś lepszego żeby się zmieścić w kwocie. Kwota może nie jest jakaś duża żeby dostać porządną jakość ale nie jestem jakimś wymagającym słuchaczem.

Podsumuwując potrzebuje:

Słuchawek które posłużą do słuchania muzyki.

Głośniki do komputera, nie muszą być jakieś dobre.

Wzmacniacza? chyba nie zmieszczę się w cenie, a karta dźwiękowa będzie chyba dobrym posunięciem tylko czy ona wystarczy do grania w miarę dobrej jakości?

Z góry dzięki za propozycje i porady.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę maly budżet, więc szalu nie będzie, ale można spróbować

 

Maya u5/Fioo e10/Fioo e07k/używany musiland z komisu

Cal!/Superlux hd330/hd660/Takstar hd2000/Shure Srh240/panasonic htf600/nie wiem, co tam jeszcze. Zależy jakiej muzyki słuchasz, pod słuchawki wtedy dobierasz źródło

Jakieś tanie 2.1, tu nie pomogę zbytnio, ale warto się przejść po sklepach i posłuchać. Na audiofanatyku i pclabie bylo parę testów, warto się rozejrzeć. Na zakupek.pl Maciux testowal też kilka tańszych zestawów bodaj modecoma, możesz poczytać sobie. Generalnie w tej kwocie możesz uzyskać już przyzwoity zestaw, jak będziesz polował na używki, no ale musisz się trochę uzbroić w cierpliwość i podejść do tematu na spokojnie, żebyś potem nie żałował :)

 

Pzdr

Edytowane przez Play
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności