Skocz do zawartości

Głośnik przenośny do 550 zł


pitu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Potrzebuję porady jaki głośnik przenośny wybrać do 550 zł, w saturnie przesłuchałem parę głośników w tym Bose soundlink mini więc mniej więcej wiem na czym stoję jednak nie było tam wszystkich głośników dlatego chciałbym aby ktoś kto słuchał tych głośników się wypowiedział, najlepszy bas miał moim zdaniem Bose jednak jest on za drogi poza tym trochę cichszy w porównaniu naprzykład do JBL charge w którym nie wiem dlaczego zacinała się muzyka z 2 metrów przez bluetooth, najlepiej wypadł Sony srs-btx300 bardzo głośny i w miarę ma trochę basu choć mniej niż bose, znalazłem jednak jeszcze inne ciekawe głośniki :

CREATIVE Airwave
Creative D100
Sony srs-btx300
Minx Go Cambridge
TDK A33

Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie i słuchał tych głośników lub zna się na rzeczy proszę o jakieś informację jak te głośniki mają się do Sony srs-btx300 lub choćby JBL charge, liczy się moc oraz bass, czas na baterii nie aż tak bardzo, jak głośnik wytrzymuje więcej niż 4 godzinki na 3/4 mocy to jest dla mnie wystarczające.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jak głośnik wytrzymuje więcej niż 4 godzinki na 3/4 mocy to jest dla mnie wystarczające." - weź pod uwagę, że dla jednego głośnika te 3/4 mocy będzie innym poziomem głośności (mocą) co dla drugiego :)

Jeżeli nie zależy Ci na gwarancji oraz bezprzewodowej łączności to może warto zlecić budowę takiego głośniczka ze wzmacniaczem podpartego o jakiś akumulator? -

Zyskasz jakość, czas pracy, moc.

 

To forum zapewne Ci pomoże. Jest jeszcze jedno - jeżeli zdecydowałbyś się na ten krok - ale zapewne nie można mówić tutaj o innych forach więc pisz na priv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem nie pisać o tej baterii :) Kupię Power Banka i nie będzie się dla mnie liczył czas na baterii.
Wolę kupić już gotowy głośnik.
Prosiłbym o jakieś informację o tych głośnikach co podałem, wakacje lecą, pasowało by już zamówić jakiś głośnik.
Nawet jak ktoś słuchał tylko jednego głośnika z tych co podałem to proszę o jakieś opinie, muszę wybrać głośnik drogą eliminacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo fajny jest LG ND5520, nieźle wymiana 30W. Super sprawa na puszczanie muzyki w miejscu gdzie trudno o kontakt. Czasami biorę go do samochodu bo mamy słaby już słaby akumulator i słuchanie radia podczas jazdy, alobo gdzieś na postoju to dodatkowe ryzyko, że nie odpali później. Jest w nim też radio, można podpinać muzykę z usb albo z tym mniejszym usb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podobał ci się ten soniacz, to śmiało możesz go brać. dobrze by było, jakbyś miał gdzie sprawdzić tego JBLa w innym miejscu, bo może ten problem z BT był wynikiem wadliwego egzemplarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podepnę się pod temat pewnie z nieco śmiesznym pytaniem.

 

Otóż czy mając podłączony ze sobą po bluetooth głośnik z iPadem/smartfonem będzie on także odtwarzał dźwięk z appek innych niż docelowe dla muzyki? Chodzi głównie o youtube oraz dźwięki płynące ze stron przeglądarek (jakieś VOD)?

 

Czy możecie polecić właśnie coś by zagrało w miarę przyzwoicie (zdaję sobie sprawę, że tu nie będzie żadnych cudów) i nie było drogie (max. 250zł). Grunt żeby był bluetooth i można była utrzymywać przy "życiu" zasilaczem sieciowym lub ładować zwykłą ładowarką od smartfona. Wiem, że dla takiego Logitecha x100 nie jest zalecane używanie standardowej ładowarki. Sprawa dość istotne, bo miejsce gdzie głośnik będzie wykorzystywany nie posiada złącza USB (głównie muza z iPada).

 

P.S. Panu ze sklepu Conrad dziękuję za poradę. Nie chcę tego niby taniego głośnika. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności