Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do około 100 zł


NikeeR007

Pytanie

Cześć szukam słuchawek nausznych do 100 zł. Nie znam się zbytnio bo moje poprzednie słuchawki były za 15 zł z Tesco i były masakryczne. Słucham głownie rapu czasem jakiś jazz/rock. Moje wymagania to jak najlepsze słuchawki w tej cenie i żebym po 20 minutach nie był zmęczony słuchaniem a moje uszy zmęczone. Z góry dzięki poniżej moje propozycję które uważam za dość trafne ale to wy się znacie więc komentujcie piszcie jakieś swoje propozycje tylko proszę z uzasadnieniem. I zapomniałem udać że głownie będą pracować z laptopem HP pavilion dv6 i czasem z dość dobrym odtwarzaczem mp3 w telefonie.

 

-SUPERLUX HD681

MAXELL RETRO DJ

AKG K511

Pioneer SE-M290

 

Z wyglądu osobiście podobają mi się najbardziej AKG.

Edytowane przez NikeeR007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

S3 nie gra dobrze. Zepsuli mu dźwięk mimo dobrych bebechów. Też mam lte. Masz custom roma (łamałeś knoxa?)? Tak czy inaczej jakieś hd2000 powinny pójść, choć nie będzie funu dla masy czyli basu łamiącego żebra. Hd681 dla hardcore półotwarte no i trzeba pogrzebać przy nich+ są upierdliwe - Twój telefon nie rozwinie 70% ich możliwości, więc sobie daruj. Maxelli nigdy nie lubiłem, AKG 512 mogę polecić, ale to półotwarte - nie wiem czy to jakieś spokrewnione twory z 511. Używane k518 byś wyłapał i pewnie byłbyś szczęśliwy ew używane CAL(tak, wiem że hd2000 to cal po koksie/recablingu, ale po takich zabiegach tak nie mulą, a ludzie lubią muły). Jakiego playera używasz w telefonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co powiesz na akg k518? :-D zobacz cene zielonych w media. Zamówiłem sam jedna parę wysyłkowo i wysłali, więc nie wygląda na błąd na stronie :-) podpowiem, że mieszczą się w budżecie.

 

--------EDIT--------

 

Już mam swoje zamówienie więc nie ma mowy o pomyłce. Dostałem K518 Neon Green.

Edytowane przez rathaniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przy K518 poczytaj o Perul modzie, a do telefonu polepszysz dźwięk przy użyciu Viper4Android, używając płatnego playera który jest lepszy nawet niż PowerAmp i Player Pro a jest nim Neutron Music Player. Będzie słodko.

Mimo wszystko przeczytałem o JTS HP525 (też przenośnych) coś w stylu

"walić K518 bierz JTsy"

http://forum.mp3store.pl/topic/92898-akg-k518-czy-k430/#entry841639

ale to już droższe.

Edytowane przez deton24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności