Skocz do zawartości
  • 0

Takstar HD2000 czy Takstar HI2050


Artur Majchrzak

Pytanie

Witam zastanawiam się między tymi słuchawkami. Aktualnie używam Koss Porta Pro i dźwięk bardzo mi odpowiada lecz w ostatnim czasie brakuje mi wygłuszenia otoczenia . Jak wygląda sprawa z wygłuszeniem w HI2050? Które zagrają lepiej na integrze HD2000 czy HI2050 oraz jak w porównaniu do KPP?

Edytowane przez Artur Majchrzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tylko nie wiem, jak to będzie z basem. Sam je miałem jakiś czas, ale dość szybko się ich pozbyłem właśnie przez braki w niskich częstotliwościach. Ostatnio przekonałem się, że lubię granie V-ką przez, co płaskie brzmienie HD2000 mi nie odpowiadało, za to Pro80 chyba trafiły idealnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchałem przez chwilę KPP w MM, nie mogę się odnieść bezpośrednio do HD2000. KPP chyba miały go więcej, z tym, że to są dwie różne szkoły grania. KPP to funowe i dociążone brzmienie, a HD2000 zrównoważone choć z niskim basem, który nie przesłania pasma, tylko delikatnie wybrzmiewa. Mi nie pasowały pady w HD2000, było dość mało miejsca, uszy położone dość blisko przetwornika powodowały u mnie duzy dyskomfort :/

Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Używałeś KPP w domu? W sumie to są idealne słuchawki przenośne, na rower, czy do biegania :)

 

Pro80 możesz zakupić u chińczyka np: bez walizki. Cena nie powinna przekroczyć 55-60$. Do Takstarów Pro80 jeszcze trzeba zakupić pady np: od HM5, bo te standardowe są wykonane ze słabej ecoskóry. No i to są słuchawki zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam i HD2000 (w zasadzie to LDSystems HP700) i Hi2050. Co do tłumienia zgadzam się w 100%, w innych kwestiach już nie do końca.

Jeśli pady w hd2000 są takie same jak w hp700 to rozwiązaniem na większość ich bolączek są pady od CAL!. Poprawia się tłumienie, wygoda i dodają nieco basu. A bas w HD2000 jest świetnej jakkości i schodzi na prawdę nisko, nie dominuje midbas jak w większości V-ek. Tylko nie jest go znowu jakoś dużo.

Jest jeszcze isk hd2011, o których kolega 1313 pisał, że grają podobnie do hd2000 a mają obudowę jak pro-80. Tylko je trzeba z chin ściągać - coś koło 150zł wychodzi.

Mi na integrze i jedne i drugie grają dobrze. Choć nie miałem okazji sprawdzić jeszcze na jakimś lepszym źródle .Tylko integra i sgs.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności