Skocz do zawartości

laptop do gier


mrowa0700

Rekomendowane odpowiedzi

Za dużo? Niezależnie co wybierzesz to tak na serio się nie nagrasz a mówimy o pieniądzach rzędu 5k żeby w ogóle zacząć rozmowę. Ja kiedyś miałem gamingowy laptop od Asusa - ich pierwszy model z serii G i byłem bardzo zadowolony, ale nie używałem do gier :P. Ich obecne modele też chyba dają radę.

 

Lapek ma 6 lat i nadal działa jako 15 calowy odtwarzacz filmów na wsi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dell Alienware 17.

 

Cena od 6,5k.

 

A tak serio, Granie na lapku bym sobie odpuścił. Sam swego czasu kupowałem laptopa, który opcjonalnie miał mi służyć do gier. I jak już w końcu jakąś włączyłem to... na stacjonarce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tak serio, Granie na lapku bym sobie odpuścił. Sam swego czasu kupowałem laptopa, który opcjonalnie miał mi służyć do gier. I jak już w końcu jakąś włączyłem to... na stacjonarce.

 

Ja nie wyobrażam sobie trzymania w domu stacjonarnego pc. Swego czasu pogrywałem na 2 letnim laptopie nowe gry typu max payne 3, batmany itp,i kilka senkund zajmowało mi podłączenie go pod TV i odpalenie pada od ps3 przez BT.

Teraz jak miałbym więcej gotówki to wymieniłbym go na jakiegoś ze średniej półki powiedzmy do 3tysięcy i mogę się założyć, że nowe gry chodziłyby ładnie, dla mnie wystarczy rozdzielczość 720p bo i tak na 37calach z 2,5-3 metrów nie widać różnicy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na oferty Lenovo. Mają ciekawa konfigurację, ale nie wiem jak u nich z jakością. Może koledzy się wypowiedzią.

 

Nie dawno nawet widziałem jakąś fajną konfigurację za 2700 bez windy.

Jak chcesz to mogę się rozejrzeć.

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez lucas7
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą powiem Ci od razu że jak ma to być typowo do gier to celuj w karty pokroju gtx-760 może model niżej. Wszystkie karty typu gt to już inna bajka. Ja mam gtx-760 i do tego i5 na haswelu i taki np. Bf4 leci na full detalach w multi na 64 osoby :D Kupno używki to nie taka znowu tragedia :D Tyle że tego typu kompy rzadko trafiają na allegro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie myślałem.o gt 755, a używki nie chcę, bo chciałem kupić na raty, poza tym fajnie odpakować coś samemu i nie myśleć czy ktoś nie żarł kiełbasy nad klawiaturą :D

O! Laptop ten powinien dawać radę w Rome II. A coś od konkurencji (Radeona)? Jakoś mam taką wewnętrzną niechęć do GeForca xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli patrzysz w kierunku radeona to unikaj zestawienia z procami amd są wyraźnie słabsze od intela i nie wykorzystuje się potencjału karty graficznej. Osobiście nie miałem nic na radku natomiast brat ma w kompie jakiś wysoki model i sobie chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko na Twoim miejscu zdecydowałbym się na jakis pro-gamerski sprzęt stacjonarny niż na 'laptopa do gier'. Sam kupiłem 3 lata temu coś w podobie za ~3 tysiące.

Gry spisywały się nieźle, ale z czasem i to nie wystarczało, a tu ani podkręcić a wymiana podzespołów to już grubsza akcja jenśli chodzi o notebooki. Dzisiaj sprzęt działa ok ale podkładka chłodząca to must have na dłuższe posiedzenia.

 

Jeśli jednak upierasz się przy laptopie, to większośc została już napisana wyżej. Producenci godni polecenia to Lenovo i MSI, a najwydajniejsza, moim zdaniem oczywsicie, konfiguracja intel + ati.

 

Powodzenia : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jakie wady ma payu ?? z systemem ratalnym ? Sam jestem ciekawy :D. Anyway ja swojego wrzuciłem na allegro na sprzedaż, jednak wracam do maca, windows nie dla mnie a i tak gram tylko w rocksmitha ostatnio, a tą grę uciągnie każdy komp praktycznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności