Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki za około 250-350 (max) zł nauszne


m0ve

Pytanie

Witam jako że nigdzie nie znalazłem podobnego tematu postanowiłem założyć nowy. Chciałbym zakupić nowe słuchawki tak jak w temacie za około 250-350 zł. Mają to być słuchawki nauszne najlepiej wokołouszne o konstrukcji zamkniętej. Słuchawki mają głownie służyć poza domem. Muzyki jakiej słucham to rock metal, thrash metal. Jestem raczej lejkiem w tych sprawach. Obecnie mam steelseries sibierie v2. Odtwarzacz jak obecnie używam to telefon nokia lumia 610 oraz karta zintegrowana na lapku. W przyszłości zamierzam kupić jakiś lepszy odtwarzacz za około 200zł. Co do moich słuchawek sibieria v2. Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolony jednak przeszkadza mi trochę ich trzeszczenie oraz podwójny jack ( od mikrofonu i słuchawek ). Co do dźwięku też mógłbym się przyczepić ale nie wiem czy oddają one swoją w 100% moc na tym odtwarzaczu

 

Czego oczekuję od tych słuchawek ? :

- Czystego przejrzystego dźwięku.

- Mobilności

- Nie zawodności

- Ładny design

 

Trochę szukałem informacji na ten temat i znalazłem dwie dosyć ciekawe według mnie propozyje a są to :

- Audiotechnica ath-ws55 (gdyby ktoś mógłby się wypowiedzieć na ich temat bardzo mało jest recenzji na temat tych słuchawek a myślę że warto)

- Shure SRH 440

- Sennheiser HD429

- AKG k619 (nie wiem co do wytrzymałości pałąka)

 

Z góry bardzo dziękuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Shure będą zbyt precyzyjne na górze do Twojej muzyki, więc mogą Ci męczyć uszy. Co do AKG to są już poprawione i ten pałąk nawet nie myśli się nadgiąć, a co dopiero złamać ;) Do tego są bardzo wygodne, wyglądają elegancko (zwłaszcza w uniwersalnej czerni) i grają świetnie w tej cenie. Gdyby nie fakt, że przyrosłem do dokanałówek to bym ich nie sprzedawał wcale. No ale doszły inne wydatki + rzadkie korzystanie z nauszników i jest jak jest, że wiszą w komisie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

.


Shure będą zbyt precyzyjne na górze do Twojej muzyki, więc mogą Ci męczyć uszy. Co do AKG to są już poprawione i ten pałąk nawet nie myśli się nadgiąć, a co dopiero złamać ;) Do tego są bardzo wygodne, wyglądają elegancko (zwłaszcza w uniwersalnej czerni) i grają świetnie w tej cenie. Gdyby nie fakt, że przyrosłem do dokanałówek to bym ich nie sprzedawał wcale. No ale doszły inne wydatki + rzadkie korzystanie z nauszników i jest jak jest, że wiszą w komisie ;)

A co powiedziałbyś na temat audiotechnica ath-ws55. Nie ukrywam bardzo mi się podobają tylko jest bardzo mało informacji na temat, nie ma żadnych recenzji ;D

Edytowane przez m0ve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Osobiście poszedłbym w sprawdzone rozwiązania ale zależy Ci na konstrukcji zamkniętej więc Kossy Porta Pro odpadają. Choć poleciłbym Ci zastanowić się nad ich wyborem bo w podanych przez Ciebie gatunkach sprawdzają się całkiem Ok. A do tego warto troszeczkę je zmodować wymieniając kabel. Ogólnie bardzo uniwersalne słuchawki, które zagrają dobrze z każdym gatunkiem muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności