Skocz do zawartości

Problem z wersjami mobilnymi forum mp3store


Rekomendowane odpowiedzi

Adblock pomaga, ponieważ najprawdopodobniej przekierowanie następuje poprzez kod javascript zawarty w jakimś pliku - może jakiś reklamodawca dostarcza taką "złośliwą" reklamę? Albo jakiś skrypt "podpina się" pod kod z pliku adx.js, mianowicie funkcję (a w zasadzie jedyną funkcję z tego pliku:

phpads_deliverActiveX(content)

Funkcja ta jest trochę "naiwna", bo na dobrą sprawę każda niesprawdzona reklama pozwala na zmianę dowolnej części forum (np. podpinając ramkę z niebezpieczną zawartością, bądź przechwycić wpisywane hasła, zmieniając kod formularza) - bo funkcja doda do forum każdy kod html/js dany jako parametr funkcji.
Widzę, że skrypt jest dostarczany z banery.mip.bz, więc teoretycznie źródło jest bezpieczne, ale nigdy nie wiadomo, czy ktoś nieświadomie nie posłał ftp'em jakiegoś wirusa, który resztę zrobił.

Edytowane przez rytek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie sie, przeciez to jest ewidentna akcja prorodzinna mp3store majaca na celu poprawe relacji damsko-meskich,a zwlaszcza malzenskich poprzez ograniczenie korzystania z forum w obecnosci drugiej polowki, zwlaszcza lezac w lozku

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No cóż mi nic nie wyskakuje zapewne ze względu na to, że używam adblocka w przeglądarce i tel.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

a co ci adblock pomoże przy takim przekierowaniu...

Coś jednak daje skoro nigdy nie zostałem przekierowany korzystając na PC ani na telefonie poprzez przeglądarkę czy Tapatalk. Ani teraz ani gdy dosyć dawno zglaszano taki sam problem.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę przechwalić, ale u mnie od kilku dni mobilna wersja działa bez zarzutu...

 

 

EDIT: No i wykrakałem - w czasie, gdy Wy pisaliście, że na telefonach ładuje się pełna wersja strony, ja jeszcze korzystałem z mobilnej, z tym że już nie...no ale przynajmniej panienek już nie ma...czy wiadomo kiedy będzie dostępna mobilna wersja bez "ekstrasów"? :)

Edytowane przez Gourney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności