Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 100 zł


Berciu

Pytanie

Witajcie,

 

Ostatnio moje dotychczasowe słuchawki (a jays one) uległy zniszczeniu..

Jako, że słabo się na ogół znam na słuchawkach to proszę was o jakieś propozycje :).

 

Jak najlepsze słuchawki (dokanałowe) do ok. 100 zł. Chciałbym też, żeby były one jeszcze lepsze od mych byłych jaysów, a przynajmniej, aby im dorównywały.

 

Pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sony MH1 (i adapter Fiio LU1/2), Sony MH1c lub Philips she3590

Ewentualnie jak trafisz tanio, z drugiej ręki na Fischer Audio Bullet lub Consonance.

Słuchałem Sony MH1/MH1c i Fischer Audio Consonance. Co do reszty opieram się na pozytywnych opiniach. Philipsy she3590 powinienem mieć na początku tygodnia.

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zastanawiam się nad tymi Sony MH1c. Przeszukując wczoraj allegro natrafiłem na kilka licytacji np.

 

http://allegro.pl/sluchawki-dokanalowe-sony-mh1c-nowe-bcm-i4111830696.html

 

Jak myślicie, czy jest ryzyko, że mogłyby one być nieoryginalne?

Edytowane przez Berciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja ze swojej strony z czystym sercem mogę polecić SHE3950 :D Bardzo fajne słuchawki. Bass bardzo kulturalny jest go tyle co potrzeba i siedzi tam gdzie ma siedzieć :P Scena na poprawnym poziomie wysokie co najmniej dobre :D Mi najprzyjemniej słucha się na nich dobrych rapsów :D Grają typową "V". Porównywałem je do EX10LP i w mojej opinie Philipy są lepsze. Ogólnie nie żałuje wydanych pieniędzy. Jako grajek służy mi Samsung Wave na badzie 2.0 (LA1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też słucham głównie rapsów i dźwięk mi się podoba. Z Touch 3g zgrywają się świetnie, ale już z Galaxy S4 granie mi się nie podoba...

Gdyby jeszcze były solidniej wykonane to byłoby świetnie, no ale za około 35zł świetny dźwięk i dodatkowo wykonanie to już byłaby przesada ; ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak jak koledzy powyzej tez polecam SHE3950. za taka cene rozciagniecie gory i przede wszystkim zejscie basiora (tu sa bardzo wrazliwe na sila) naprawde robi wrazenie:) tylko trzeba uwarzac bo moje zepsuly sie doslownie po tygodniu, jakos udalo mi sie je przywrocic do zycia ale dulgo pewnie nie pociagna

zna ktos moze doki do 100 co by tak bass nisko schodzil albo jeszcze bardziej?

Edytowane przez Brombo Turtle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie no bylem z nimi ale jak uslyszalem ze mam je zostawic i czekac do dwoch tygodni czy cos takiego to postanowilem je sam se zrobic. i teraz jedna ma taka smieszna dziurke wypalona celem odpowietrzenia;)

jednak troche musze na nie tez ponazekac - chodzi o sila. ciagle musze je poprawiac zeby bas byl ok:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mogę Ci sprzedać używane Soundmagic e10. Dzisiaj promocja 70 zł z przesyłką :)

Nie dzięki : ).

 

 

Skuszę się na te philipsy. Mam nadzieję, że będą spełniać moje oczekiwania :).

 

Dziękuję wszystkim za komentarze :)

Edytowane przez Berciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności