Skocz do zawartości

Odtwarzacz pod PFE 112


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, planuję kupić telefon, ale czy jest taki który może równać się z wiodącymi odtwarzaczami muzyki? Głównie planuję odtwarzać jazz i hip-hop. Mam nadzieję, że pomożecie rozwiązać problem.

 

Bez ograniczenia pieniężnego co do telefonu. Co do odtwarzacza raczej nic powyżej 700zł - chyba, że warto dołożyć te 50-100zł oczywiście.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krz

 

Z tego co wyczytałem audeo są świetne meizu m6, niestety nie potrafię znaleźć strony gdzie mógłbym owy odtwarzacz dostać.
Informacji co do telefonu nie znalazłem.

 

Byłbym wdzięczny gdybyście dawali także przykłady czegoś co jest łatwiej dostać.

Edytowane przez Grzybcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z telefonów nie znam tych starszych pokroju SGS1 i Wave i wszelkiej maści Ajfonów, ale znam SGS3 i HTC One i to z One grają bardzo fajnie, więc z telefonów to do niego idzie moja rekomendacja. A z grajków... ogólnie to co polecają koledzy, stare ciepłe grajki pokroju meizu M6. A z nowszych to na pewno Fiio X5 (świetne zgranie, najlepsze jakie słyszałem, ale sporo ponad budżet), Fiio X3 i iBasso DX50 (choć tu będzie już lżej, bardziej analitycznie niż na produktach Fiio). Poza tym z tańszych grajków to Cowon E2 i, wbrew pozorom Hippo Biscuit (do nabycia tutaj http://jaben.net/shopping2/Hippo-Biscuit.html ), który daje im radę i fajnie wypełnia dźwięk.

 

Ninja edit: niezły odkop poczyniliśmy z Retterem...

Edytowane przez P1gu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podpinam się pod temat . 3 lata słuchałem samsunga P3 z v-Jaysami i bylem bardzo zadowolony , ale niestety player padł.

Wiec czas na cos lepszego tylko co ? sluchawki juz wybrałem PFE 112

teraz co do nich? czytam forum od paru dnie i nic konkretnego nie mogę znaleźć , myślę ze mogę dac za player ok. 600zl , najważniejsze dla mnie to jakość dźwięku, długość pracy (min. 10h ) i solidność wykonania .

I raczej chce ze by sprzęt byl nowy co bys cie polecili w tym przedziale cenowym do tych słuchawek ?

Bede bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybor playera w tej cenie jest tak waski jak nie powiem co. iMod > x3 > dx50 > x5. Wiecej chyba nie nafikasz.

ze niby x3 lepszy od x5 :D kwestia co kto woli

 

x5 ~ imod >x3 > dx50

ale x5 dla doków :D to już lepiej 3-4 lżejszego x3 czy 7g

imod to inna bajka decyduje też amp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybbciej

7g + audeo

a juz mega imod + amp + audeo

 

mam 012, imoda , 7g, x5 nie nie polecam tego co mam polecam to co mi sie spodobało

 

za kilka dni testuje kolejny raz zestaw imod+ smsl + audeo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności