Skocz do zawartości
  • 0

Porada, słuchawki nauszne do 180 zł


dirk4

Pytanie

Witajcie, chciałbym kupić sluchawki, przejdę od razu do rzeczy:

 

Chciałbym wydać max 180 zł, max maxa to 200 zł

 

Jeśli chodzi o budowę i przeznaczenie to potrzebuje słuchawki nauszne. Z racji tego, że będę je wykorzystywał w pracy muszą przynajmniej częściowo izolować od otoczenia żeby nie słyszeć jak ludzie rozmawiają. Jeśli chodzi o wykorzystanie to dodatkowo po drodze do pracy chciałbym na nich słuchać muzyki ze smartfona. Jednak po drodze nie zależy mi na wyciszeniu zawsze słucham cicho muzyki by słyszeć otoczenie.

 

Sprzęt, którego używam to jak już wyżej pisałem smartfon Samsung i stacjonarny komputer.

 

Czego słucham? Radiostacje informacyjne i radiostacje tematyczne np. z muzyką trance i ogólnie elektroniczną ( Armin van Buuren, Blue Tente), pliki mp3: rock nu-metal ( Limp Bizkit), rap (Grubson, Fisz, L.u.c.) i muzyka salsowa (johny colon, manolito) trochę nu jazz-u ( The Cinematic Orchestra, Hot 8 Brass Band) w sporadycznie klasyczna.

 

Jak więc widać potrzebuje czegoś w miarę uniwersalnego, niestety na określeniach takich jak barwa dźwięku, basy tony nie znam się, a dotychczas korzystałem ze zwykłych dokanałowców dołączonych do mojego samsunga.

 

Czytałem trochę to forum i znalazłem ciekawą ofertę taką jak AKG 518DJ, ale mam wątpliwości bo w recenzji tego modelu piszecie zę są beznadziejne z uwagi na ogromne basy.

 

Proszę o porady jakie słuchawki zakupić.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dirk4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

TDK ST 410, przewód 2m, równe pasmo, nie wymagające co do źródła, przetworniki 50 mm.

http://allegro.pl/sluchawki-nauszne-tdk-st-410-nowe-sluchawki-gratis-i4045062152.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jako świeżo upieczony użytkownik K518 stwierdzam, że słuchawki:

- mają dużo basu (mi to akurat nie przeszkadza, wręcz podoba mi się to :)

- dość dobrze izolują (na dworze sprawdzają się, jednak nie wygłuszają kompletnie dźwięków otoczenia)

- są nie wygodne na dłuższą metę ( próbowałem z nimi wysiedzieć w domu jak najdłużej, ale maksymalnie to jakaś godzina, potem muszę robić krótką przerwę, albo zmienić położenie słuchawek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zgadza się, wychodzę z przeświadczenia, że i tak używam ich tylko na dworze-spacer do/z pracy ok. 20min. i nie potrzebuję rozciągania pałąka.

Prze te 20 minut nie ma żadnego problemu z ergonomią. Wydaje mi się, że im słuchawki mocniej przylegają do głowy tym jest lepsza izolacja, a o to mi chodzi na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności